pocalunek na lozkupocalunek na lozku
Aparat i kamera w pakiecieBogaty pakiet podstawowyKonkurencyjna cenaKrótki czas realizacjiPierwsze zdjęcia w dzień po weseluPlener w dniu wesela gratisInternetowa galeria zdjęć pod hasłemFilm w FullHD na pendrive
Obrączki ślubne
Białym Mustangiem do ślubu
30 kwietnia 2022
Klaudia i Oskar białym Mustangiem udali się do kościoła w Witkowicach gdzie wzięli ślub. Podczas przygotowań do ceremonii towarzyszyła im góralska kapela Kosor. Na przyjęciu weselnym zorganizowanym w OSP-Kęty gości zabawiał zespół Level. Dużym zainteresowaniem cieszyła się foto-budka firmy Garżeciarnia z której zdjęcia stworzyły pamiątkowy album dla Młodej Pary. Przed północą Klaudia i Oskar zaprosili gości do wspólnego zapalenia zimnych ogni. Po północy na przyjęcie zawitał Elwis który wraz z zespołem Level rozgrzali jeszcze bardziej gorącą już zabawę.
Obrączki ślubne
Białym fiatem do ślubu
23 kwietnia 2022
Kinga i Sebastian pobrali się w kościele w Barwałdzie Dolnym. Na ceremonię ślubną udali się białym fiatem 125p. Na uroczystość weselną zebranych gości zaprosili do sali OSP-Barwałd Górny gdzie oprawę muzyczną i zabawy poprowadził Dj-Jarro z Kęt. Na teście zgodności Młoda Para wypadła wyśmienicie. Dj-Jarro zorganizował niesamowity pokaz sztucznych ogni który zachwycił zebranych.
Młoda Para na pomoście Molo Osiek
Ślub na Molo
26 marca 2022
Daria z Małopolski i Łukasz ze Śląska poznali się poprzez wspólnych znajomych w Szwajcarii. Na co dzień mieszkają w Niemczech. Po dwóch latach znajomości przyjechali do Polski aby pobrać się wśród rodziny i znajomych. Na Molo w Osieku złożyli sobie przysięgę małżeńską. Już nie mogą doczekać się Filipka który urodzi się w czerwcu. Przyjęcie weselne zorganizowali w Resort Osiek-Molo gdzie oprawę muzyczną zapewnili DJ Koda & DannyB. Przed północą Nowożeńcy zaprosili gości do wspólnego odpalenia zimnych ogni a o północy Daria i Łukasz przeszli celująco przez test zgodności.
Obrączki ślubne
Wesele w Oberży Rycerskiej
15 stycznia 2022
Grzegorz i Ewelina wzięli ślub w USC-Andrychów . Przyjęcie zorganizowali w Hotel & SPA Czarny Groń w Oberży Rycerskiej gdzie jak zwykle niezawodny DJ Karolo zapewnił oprawę muzyczną i niezapomniany klimat. Zebrani goście bawili się wyśmienicie a że to nasza rodzina cieszyliśmy się razem z nimi.
Taniec przebierańców
Nowy rok na weselu Katarzyny i Roberta
1 stycznia 2022
Kasia i Robert dziewiętnaście lat temu pobrali się w urzędzie. Do dziś doczekali się dwóch dorosłych córek. Po tylu latach dojrzeli do decyzji aby wziąć ślub w klasztorze w Kętach i zorganizować przyjęcie weselne w Sali Balowej "Pod Arkadami" w Bujakowie gdzie zaprosili zebranych gości. Profesjonalną oprawę muzyczną oraz liczne zabawy poprowadził zespół Wiwat z Wilamowic. Nowożeńcy zaprosili na imprezę animatorkę "Koralove animacje" z Kobiernic która umilała dzieciom czas. O północy Nowożeńcy zaliczyli test zgodności i złożyli sobie przysięgę weselną. Na poprawinach o północy wystrzeliły koki z szampanów i wspólnie przywitaliśmy Nowy Rok 2022 składając sobie życzenia.
Młoda Para z córeczką
Wesele u Badury
20 listopada 2021
Katarzyna i Michał pobrali się w kościele w Choczni. Przejęcie weselne zorganizowali w hotelu "Badura" w Wadowicach. Oprawę muzyczną zapewnił zespół "Pokusa". Od pierwszych taktów muzyki goście bawili się wyśmienicie. Na weselu nie zabrakło kaczuszek oraz oczepin w których licznie zgromadzona młodzież wybrała przyszłą Młodą Parę. Po północy Nowożeńcy zaprosili zebranych gości do wspólnego odpalenia zimnych ogni.
Młoda Para robi serduszka z dłoni
"Na obyrtkę" na weselu
6 listopada 2021
Edyta i Sebastian pobrali się w kościele w Wikowicach. Podczas błogosławieństwa Narzeczonym towarzyszyła kapela góralska "Na Obyrtkę" z Porąbki. Na trasie przejazdu na ślub Nowożeńcy musieli wykupić się na bramach weselnych zorganizowanych przez znajomych i sąsiadów. Po ceremonii Młoda Para zaprosiła wszystkich gości na salę OSP-Kęty gdzie zorganizowali wesele. Oprawę muzyczną oraz liczne zabawy weselne poprowadził zespół "Artigo" z Kęt. Podczas nocy Cygańskiej przyjęcie odwiedziła liczna grupa przebierańców którzy zatańczyli z Młodą Parą i gośćmi.
Robert jedzie z drużkami do Anny
Wesele z słonecznikami
23 października 2021
Anna i Robert po trzech latach znajomości pobrali się w kościele w Choczni. Podczas jazdy znajomi Młodego Pana zrobili im bramę weselną. Po ceremonii ślubnej wszyscy zebrani udali się na salę Czerwona Róża w Wieprzu gdzie odbyło się wesele. Siostra Roberta spełniając obietnicę zagrała na gitarze oraz zaśpiewała dla Młodej Pary czym ich bardzo wzruszyła. Do tańca przygrywał niezawodny zespół Reda przy którego muzyce wszyscy goście bawili się wspaniale.
Kot Jerry na weselu
Kot Jerry na weselu
9 października 2021
Kinga i Mirek po trzech latach znajomości pobrali się w kościele w Bielsku-Białej. Gości weselnych zaprosili na salę OSP-Kęty gdzie odbyło się wesele. Liczne zabawy i żwawa muzyka były dziełem zespołu "Extreme" spełniając oczekiwania Młodej Pary. Szymon w roli kota Jerry zabawiał dzieci.
Górale zorganizowali zabawę
Złotym Mustangiem do ślubu
2 października 2021
Ewelina i Sebastian pobrali się w kościele w Skawie. Do ślubu jechali złotym Mustangiem. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali weselnej "Karolinka" w Bystrej Podhalańskiej. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Tm Wedding. O północy przyjęcie weselne odwiedzili zbójnicy z pod samiuśkich tater organizując liczne zabawy.
Obrączki ślubne
Góralskie wesele
2 października 2021
Sylwia i Mateusz pochodzą z tej samej miejscowości. Znają się od czasów szkolnych a po pięciu latach bycia razem pobrali się w kościele w Rycerce Górnej. Przyjęcie weselne zorganizowali w zajeździe "Beskidy" w Żywcu. Zespół góralski "Góralpower" z Podhala towarzyszył Młodej Parze przez całą uroczystość zabawiając gości. Zajazd przygotował niespodziankę dla Nowożeńców zapraszając na wesele kapelę góralską "Póki Co" która zorganizowała różne zabawy.
Młoda Para całuje się przed kościołem
Wesele Kasi i Daniela
25 września 2021
Kasia i Daniel pobrali się w koście w Targanicach gdzie ślubu udzielił wujek Młodej Pary. Podczas całej uroczystości Nowożeńcom towarzyszył zespół INTRO przy którego muzyce i zabawom goście bawili się wyśmienicie. Podczas oczepin kawalerowie musieli się wykazać sprawnością fizyczną wykonując różne zadania.
Młoda Para na tle świateł
Wesele w "Carpe Diem"
25 września 2021
Karolina i Dawid pobrali się w kościele w Kętach. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali weselnej "Carpe Diem"w Bielanach. Oprawę muzyczną prowadził D-j Sebastian. Nowożeńcy zaprosili animatorki które umilały czas dzieciom organizując liczne zabawy. Wieczorem Młoda Para zaprosiła gości do wspólnego odpalenia zimnych ogni. Przed północą Karolina i Dawid zatańczyli nocny taniec w chmurach.
Daniel ubiera muszkę
Wesele w Dworku Bestwińskim
11 września 2021
Po ośmiu latach znajomości Teresa i Dominik pobrali się w kościele w Pisarzowicach. Podczas uroczystości grała orkiestra dęta z Pisarzowic. Przyjęcie weselne zorganizowali w rustykalnym Dworku Bestwinka. Dj-Kamil nie tylko zapewnił oprawę muzyczną ale również zorganizował wiele zabaw w których goście weselni ochoczo brali udział. Nowożeńcy przygotowali niespodziankę dla dzieci zapraszając animatorki z "Bajki na ścianie". O północy Dj-Kamil przeprowadził nietypowe oczepiny. Młoda Para Przeszła pozytywnie test zgodności i wybrano przyszłą Młodą Parę.
Magdalena z swoim kotkiem
Ślub w Krakowskiej Bazylice
4 września 2021
Magdalena i Jakub `pobrali się w przepięknej Bazylice w Krakowie. Przyjęcie weselne zorganizowali w Dworku Skawińskim gdzie do tańca przygrywał zespół "Jak by co" z Zawoi. Nowożeńcy swoim pierwszym tańcem zachwycili zebranych gości i otrzymali obfite brawa. O północy Małżonkowie poddani zostali testowi zgodności i podczas oczepin wybrali przyszłą młodą parę.
Niebieski kabriolet Ślubny
Niebieskim kabrioletem do ślubu
4 września 2021
Iwona i Łukasz pobrali się w USC-Andrychów. Po ślubie niebieskim kabrioletem udali się do domu weselnego "Zielona Skarpa" w Sułkowicach Bolęcina gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. Na weselu miło było spotkać znajome twarze którym też towarzyszyliśmy w drodze do wspólnego szczęścia.
ubieranie Justyny
Ameryka na weselu
28 sierpnia 2021
Justyna i Jarosław zabytkowym Jaguarem udali się do kościoła w Witkowicach gdzie wzięli ślub. Po ceremonii w konwoju wiekowych Polskich samochodów udali się do sali OSP-Kęty gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. Oprawę muzyczną na weselu zapewnił zespół Ameryka przy którego muzyce goście bawili się wyśmienicie. Kiedy na polu zrobiło się ciemno świadkowie zaprosili Nowożeńców oraz gości na puszczanie światełka do nieba. Po północy wesele odwiedzili goście z Ameryki którzy narobili dużo zamieszania.
Daniel gasi pożar
Góralskie wesele
28 sierpnia 2021
Agnieszka i Daniel pobrali się w kościele w Lalikach. Podczas jazdy na uroczystość znajomi oraz strażacy z OSP-Kosarzyska zorganizowali liczne bramy weselne w których ochoczo Narzeczeni uczestniczyli. Uroczystość uświetniła kapela góralska. Po ślubie Nowożeńcy zaprosili zebranych gości do pensjonatu "U Kubiców" w Milówce gdzie odbyło się wesele. Przed północą Młoda Para zaprosiła gości do wspólnego odpalenia zimnych ogni. Na weselu nie zabrakło szlagieru "Weselny Pyton" który przewinął się po całym pensjonacie.
Pierwszy taniec Młodej Pary
Wesele w Skomielnej Białej
21 sierpnia 2021
Sandra i Mateusz pobrali się w kościele w Naprawie. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali weselnej "Dworek Fantazja" w Skomielnej Białej. Młoda Para zaprosiła animatorki które przygotowały różne ciekawe zabawy dla dzieci. Po zmierzchu Nowożeńcy zaprosili gości do wspólnego zapalenia zimnych ogni.
Taniec w obłokach dymu
Taniec w chmurach
14 sierpnia 2021
Dominika i Marcin poznali się w pracy. Po sześcioletniej znajomości pobrali się w kościele w Jasienicy. Marcin oświadczył się Dominice w trakcie pobytu we Włoszech. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali weselnej "Romantyczna" w Bielsku -Białej. Nowożeńcy swoim pierwszym tańcem w chmurach zachwycili zebranych gości. Dużym powodzeniem cieszyła się foto-budka.
Wypuszczanie balonów przed Sonatą w Mucharzu
Zabytkową Warszawą do ślubu
7 sierpnia 2021
Natalia i Andrzej pobrali się w kościele w Ponikwi. Przyjęcie weselne zorganizowali w restauracji Sonata w Mucharzu gdzie udali się zabytkową Warszawą z lat siedemdziesiątych. Pod salą czekała na Młodych niespodzianka w postaci pudła biało-czerwonych balonów które wypuścili w niebo na szczęście. Dj jowie CUBE ART stanęli na wysokości zadania i prowadzili zabawę weselną wyśmienicie . Na uroczystości nie zabrakło konkurencji weselnych w których zebrani goście ochoczo brali udział.
Pierwszy taniec Młodej Pary
Czerwonym audi do ślubu
25 lipca 2021
Ania i Łukasz po ośmiu latach znajomości pobrali się w kościele w Bielanach. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali OSP Łęki. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Różowa Pantera Band. Od pierwszych taktów muzyki goście weselni bawili się wyśmienicie. Na przyjęciu nie zabrakło zabaw weselnych w których ochoczo brali udział zebrani goście. O północy nowożeńcy przeszli test zgodności prawie na sto procent zgodnie odpowiadając na pytania.
Oczepiny Młodego Pana
Wesele w Polance
17 lipca 2021
Agnieszka i Dawid już po ślubie. Pobrali się w kościele w Frydrychowicach. Podczas jazdy na uroczystość natknęli się na bramę weselną zorganizowaną przez sąsiadów. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali OSP-Polanka Wielka gdzie do tańca przygrywał zespół "REDA". Świadkowie ślubu przygotowali Nowożeńcom niespodziankę w postaci pudła balonów które wypuścili na szczęście. W trakcie wesela wyskoczyliśmy na króciutką sesję którą wykonaliśmy na Molo w Osieku.
Zdjęcie plenerowe
Wesele z licznymi zabawami
3 lipca 2021
Weronika i Adrian pobrali się w zabytkowym kościółku w Porębie Wielkiej. Podczas jazdy do kościoła zaskoczyła ich nietypowa brama weselna drwali. Zaproszonych gości zabrali do sali OSP-Włosienica gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. Zespół muzyczny Extreme nie tylko bawił gości muzyką ale także licznymi zabawami. W trakcie wesela przybyły przebrane koleżanki Młodego Pana i chciały porwać go z przyjęcia.
Zdjęcie grupowe rodzinne
Wesele "U Niedźwiedzia"
3 lipca 2021
Zuzanna i Kamil pobrali się w kościele w Woli Radziszowskiej. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali weselnej "U Niedźwiedzia" w Krakowie. O północy tradycji stało się zadość i odbyły się tradycyjne oczepiny na których wybrano przyszłą Młodą Parę.
Młoda Para przy samochodzie ślubnym
Wesele w Kopytówce
19 czerwca 2021
Monika i Grzegorz w upalną czerwcową sobotę pobrali się w kościele w Przytkowicach. Po ślubie zebranych gości Nowożeńcy zaprosili na przyjęcie weselne do OSP-Kopytówka. Do tańca przygrywał zespół "Pogrom". Godny polecenia catering "Finezja" z Przytkowic nie tylko zapewnił wyśmienite jedzenie ale również zabawiał gości między innymi serwując lody jako goście z Jamajki.
Zdjęcie z przyjaciółmi
Czarnym Jaguarem do ślubu
12 czerwca 2021
Kinga i Piotr pobrali się w kościele w Tomicach. Do ślubu jechali czarnym Jaguarem a po drodze sąsiedzi zrobili im bramy weselne na których obficie się wykupywali. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali "Karpik" w Graboszycach. Dużym powodzeniem cieszyły drink-bar oraz fotobudka z której zdjęć powstała pamiątkowa księga gości.
Młoda Para zapatrzona do przodu
Huczne wesele w Polonezie
3 czerwca 2021
Sabina i Maciek pobrali się w kościele parafialnym w Bulowicach. Ślubu udzielił ksiądz który Sabinę uczył w szkole. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali weselnej "Polonez" w Wieprzu. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Rajda-Band. Spragnieni zabawy goście weselni bawili się wyśmienicie. Przed północą Młoda Para zaprosiła wszystkich gości do odpalenia zimnych ogni.
obrączki ślubne Młodej Pary
Ślub ratowników
22 maja 2021
Paulina i Seweryn w asyście straży pożarnej z OSP-Andrychów udali się do kościoła w Frydrychowicach gdzie wzięli ślub. Nowożeńcy po ceremonii przeszli pod honorowym szpalerem strażackim.
Młodzi siedzą na łóżku w pokoju
Białym Jaguarem do ślubu
24 kwietnia 2021
Marzena i Rafał pobrali się w kościele w Ketach. Sąsiadki przygotowały im niespodziankę dla Młodej Pary pięknie przystrajając klatkę schodową. Przyjaciele zorganizowali kapelę weselną która towarzyszyła Nowożeńcom aż do kościoła. Tradycji stała się zadość bo koleżanki nie omieszkały zaśpiewać kilka przyśpiewek weselnych. Młoda Para udała się do kościoła luksusowym, białym Jaguarem.
Obrączki ślubne na tle butów Młodej Pani
Katarzyna i Paweł na ślubnym kobiercu
24 kwietnia 2021
Po dziesięcioletniej znajomości Katarzyna i Paweł postanowili się pobrać. Pobłogosławieni przez rodziców udali się białym BMW do kościoła w Bielanach gdzie wzięli ślub.
Młoda Para pod kościołem w Krakowie
Krzysztof i Karina już razem
17 kwietnia 2021
W sobotę towarzyszyliśmy Młodej Parze w ich dniu ślubu. Karina zachwyciła Krzysztofa nie tylko swoim wyglądem ale także pięknie przystrojonym domem. Pobłogosławieni przez swoich rodziców udali się do kościoła św, Piotra Apostoła w Wadowicach gdzie wzięli ślub.
Bale słoma zachód słońca
Ślubna sesja zdjęciowa
13 marca 2021
Od początków fotografii ślubnej w Polsce dużą popularnością cieszyły się studyjne sesje zdjęciowe. Od kilkunastu lat zainteresowanie nimi jest dużo mniejsze, Młode Pary wolą sesje ślubne w plenerze. Idziemy za tym trendem, zrealizowaliśmy już wiele takich sesji w wielu różnych miejscach. Gdy ktoś nie ma pomysłu co do ciekawego miejsca zawsze możemy coś zaproponować. Nie każdy lubi być fotografowanym, nie każdy czuje się komfortowo przed obiektywem. Staramy się nawiązywać dobry kontakt z fotografowanymi, utrzymywać luźną atmosferę aby Młode Pary na takiej sesji mogły się zrelaksować i zachowywać naturalnie.
Młoda Para pokazuje obrączki ślubne
Fotografia ślubu i przyjęcia weselnego
12 marca 2021
Od dwudziestu lat towarzyszymy nowożeńcom w ceremonii zaślubin, przygotowaniach i następującym po wszystkim przyjęciu. Staramy się uwieczniać na zdjęciach i filmach wszystkie najważniejsze momenty. Jesteśmy przygotowani nawet na trudne do przewidzenia sytuacje, dużo przez te wszystkie lata już widzieliśmy ;) Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie Młodej Pary, to nie oni są dla nas a My dla nich. Zależy nam, żeby w miarę możliwości nie przeszkadzać i przygotować pamiątkę do której z przyjemnością będzie się wracało.
Obrączki ślubne
Zimowy ślub 2021
7 lutego 2021
Danuta i Krystian pobrali się w kościele w Wieprzu. Przed ślubem zrobiliśmy krótką sesję plenerową. Było bardzo zimno ale Młoda Para dała radę.
Manikiurzystka maluje oko Katarzynie
Karetą do śłubu
13 grudnia 2020
Katarzyna i Marcin pobrali się wczoraj w kościele w Zagórniku. Do ślubu jechali białą karetą.
Klaudia ubiera się do ślubu
Wesele nad strumykiem
29 listopada 2020
Klaudia i Patryk pobrali się w kościele parafialnym w Porąbce. Podczas przejazdu na uroczystość sąsiedzi i znajomi zorganizowali im bramy weselne na których sowice się wykupili. Przed i w trakcie uroczystości przygrywała im kapela góralska "Na Obyrtke".
Ubieranie Justyny
Justyna i Daniel już razem
15 listopada 2020
Justyna i Daniel pobrali się w kościele w Sułkowicach-Łęg. Na trasie do kościoła koledzy przygotowali bramy weselne. Po ślubie strażacy z OSP-Sułkowice przygotowali szpaler pod którym przeszli Nowożeńcy.
Sylwia się ubiera
Ślub na Karmelu
7 listopada 2020
Sylwia i Wojciech nie chcąc już dłużej czekać pobrali się na Karmelu w Wadowicach.
Młoda Para wychodzi z kościoła a Bielanach
Ślub w Bielanach
25 października 2020
Małgorzata i Dawid nie chcieli już dłużej czekać i pobrali się w kościele w Bielanach. Przyjęcie weselne planują na przyszły rok.
Błogosławieństwo Grzegorza
Wesele w karczmie
18 października 2020
Katarzyna i Grzegorz pobrali się w kościele w Kleczy. Przyjęcie weselne zorganizowali w karczmie "Młynówka" w Łękach. Oprawę muzyczną wesela zapewnił Dj-Radek. Mimo niesprzyjającej aury udało się nam wykonać krótką sesję ślubną na tle karczmy. Na przyjęciu pojawiła się kapela góralska która swoją obecnością uświetniła uroczystość zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy.
Sylwia przy sukni ślubnej
Wesele z Coverem
11 października 2020
Sylwia i Jakub w październikową sobotę pobrali się w USC-Wadowice. Na przyjęcie weselne zaprosili rodzinę i znajomych na salę OSP-Chocznia gdzie do tańca przygrywał zespół Cover. Przed północą Nowożeńcy zaprosili wszystkich gości na taras gdzie zapalili zimne ognie.
Zapinanie zapinki na szyi
Niebieskim Fiatem do ślubu
10 października 2020
Anna i Paweł pobrali się w klasztorze w Kleczy. Do ślubu udali się niebieskim Fiatem 125p z osiemdziesiątych lat. Koleżanki z pracy Młodej Pani zorganizowały bramę weselną na której Ania musiała zatankować swoje ślubne auto. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali "POLONEZ" w Wieprzu gdzie oprawę muzyczną prowadził Dj Radek. Od pierwszych taktów muzyki goście się bawili wyśmienicie.
Brama weselna
Wesele w Arkadii
4 października 2020
Asia i Janusz pobrali się w kościele w Kleczy. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali weselnej "ARKADIA" w Kleczy gdzie do tańca przygrywał zespół Caro. Podczas przejazdu do kościoła na Młodą Parę czekały atrakcyjne bramy weselne zorganizowane przez sąsiadów. Testom przechodziła wódka weselna a w Urzędzie Stanu Blokowego Narzeczeni złożyli sobie przysięgę małżeńską. O północy podczas tradycyjnych oczepin została wybrana przyszła Młoda Para.
Zespół Intro
Wesele Justyny i Szymona
28 września 2020
Justyna i Szymon po wieloletniej znajomości i miłości której owocem jest córcia Mela pobrali się w kościele w Sułkowicach. Po ceremonii koledzy z straży OSP-Targanice Dolne zrobili szpaler pod którym Młodzi uroczyście przeszli. Przed budynkiem OSP w której Nowożeńcy zorganizowała przyjęcie weselne strażacy zorganizowali bramę weselną. Na weselu do tańca przygrywał zespół "INTRO". Na przyjęciu dużym powodzeniem cieszył się automatyczny Drink Barmix .
Młoda Para przy samochodzie ślubnym
Kabrioletem do ślubu
27 września 2020
Sylwia i Tomasz Pobrali sie w kościele w Targanicach. Do ślubu udali się samochodem "Nestor Baron" kabriolet. Po ceremonii Młoda Para wypuściła balony na szczęście i wysłuchali przygotowanego repertuaru zespołu ludowego Andrychów. Nowożeńcy przyjęcie weselne zorganizowali na sali "Czerwona Róża" w Wieprzu gdzie do tańca przygrywał zespół "Singlee".
Błogosławieństwo Młodego Pana
Wesele Anny i Piotra
20 września 2020
Anna i Piotrek pobrali się w kościele w Hecznarowicach. Przyjęcie weselne zorganizowali w OSP-Roczyny gdzie oprawę muzyczną i zabawy organizował Dj-Paweł z Kóz. Nowożeńcy swój pierwszy taniec zatańczyli w obłokach dymu zachwycając zebranych swoim układem tanecznym. Na przyjęciu nie zabrakło wielu ciekawych zabaw w których goście weselni ochoczo uczestniczyli.
Ubieranie Patrycji
Wesele w Dworku Skawińskim
13 września 2020
Patrycja i Bartłomiej wzięli ślub w kościele w Paszkówce. Zebranych gości zaprosili na przyjęcie weselne do restauracji "Dworek Skawiński". Na weselu dużym powodzeniem cieszyła się fotobudka z których zdjęć powstała pamiątkowa księga gości. Do tańca przygrywał zespłół "CARO". Nowożeńcy przygotowali niespodziankę w formie odpalenia zimnych ogni.
Ubieranie Michała
Wesele ze Zbójnikami
23 sierpnia 2020
Ania i Michał studiowali na tej samej uczelni w Bielsku-Białej . Po siedmioletniej znajomości pobrali się w Sanktuarium w Szczyrku. Na przyjęcie weselne zebranych zaprosili do sali "Biała Róża" w Szczyrku gdzie oprawę muzyczną zapewnił DJ Arkadiusz Paszenda. Nowożeńcy przygotowali niespodziankę weselną zapraszając Kapelę Góralską ZBÓJNICY która biesiadowała z weselnikami i organizowała wspólne zabawy.
Michał ubiera się do ślubu
Wesele w Szafranie
16 sierpnia 2020
Po pięcioletniej znajomości Dominika i Michał pobrali się w kościele w Woli Filipowej. Przyjęcie weselne zorganizowani w Sali Bankietowej "SZAFRAN" z Zagaciu. Oprawę muzyczną zapewnił Dj. COLA który oprócz muzyki organizował ciekawe zabawy. Dużym powodzeniem cieszyły się drinki serwowane przez barmanów z MEGABAR.
Ubieranie Pauliny
Strażak się żeni
9 sierpnia 2020
Paulina i Marek w asyście straży pożarnej z Kleczy pobrali się w kościele w Witanowicach. Podczas jazdy na przyjęcie weselne które zorganizowali na sali OSP w Kleczy koledzy za straży zrobili weselną bramę na której nowożeńcy musieli się wykupić. Oprawę muzyczną na uroczystości zapewnił zespół CHILI. Catering "Finezja" z Przytkowic jak zawsze stanął na wysokości zadania serwując wyśmienite dania i wspaniałą obsługę w sexownych przyłbicach. Niespodzianką Nowożeńców dla gości był pokaz ogniowy przedstawiony Przez Phoenix Group z Pszczyny który zachwycił oglądających.
Siostra Młodej Pani
Wesele w "Halniakowym Dworze"
3 sierpnia 2020
Justyna i Tomasz pobrali się w kościele w Kamesznicy. Podczas uroczystości przedślubnych towarzyszyła im Kapela Góralska GRAJYNCY. W drodze na przyjęcie zatrzymała orszak weselny brama weselna na której Młoda Para zdawała test małżeński. Przyjęcie weselne zorganizowali w Halniakowym Dworze w Isdebnej gdzie do tańca przygrywał zespół Żar. Niespodzianką dla Młodej Pary był zaproszony zespół góralski KOSOR który zaprosił gości do wspólnych śpiewów i zabawy.
Krojene torta
Ślub w karnawale
3 lutego 2019
W bardzo ciepłą sobotę jak na tę porę roku Agnieszka i Damian wzięli ślub w kościele w Kętach. Na przyjęcie weselne zaprosili gości do sali OSP-Czaniec, gdzie do tańca przygrywał zespół "TALIZMAN". Na przyjęciu nie zabrakło zabaw weselnych w których uczestnicy rywalizowali z ogromnym zapałem. O północy nowożeńcy zaliczyli test zgodności, w większości pytań odpowiadając tak samo. Po oczepinach zorganizowano noc cygańską na którą przybyli przebierańcy i biesiadowali przy ognisku na środku sali.
Rodzice błogosławią Michała
Noc cygańska na weselu
28 października 2018
Monika i Michał pobrali się w kościele w Nidku. W drodze do kościoła sąsiedzi i znajomi przygotowali Narzeczonym ciekawe bramy weselne na których wykupili się obficie. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali OSP-Witkowice gdzie zabawę prowadził zespół Sunday. Noworzeńcy rozpoczynając przyjęcie weselne odtańczyli swój pierwszy taniec zdumiewając gości płynnością i ciekawym układem choreograficznym.
Ubieranie Sabiny
Raptorem do ślubu
28 października 2018
Sabina i Grzegorz już po ślubie, który zawarli w kościele w Czańcu. Gości weselnych na przyjęcie zaprosili do restauracji Adria w Andrychowie gdzie człowiek-orkiestra DJ Radek przygrywał do tańca. Na weselu nie zabrakło kaczuszek które ochoczo zatańczyły zebrane dzieci. O północy mimo zawziętości kawalerów aby nie dopuścić Sabiny do Grzegorza udało się przeprowadzić oczepiny i wybrać przyszłą Nową Parę.
Kapela wujka Jaśka
Wesele w Adrii
21 października 2018
Daniela i Piotr postanowili się pobrać i w październikową sobotę wzięli ślub w kościele w Andrychowie. Znajomi rodziców z kapeli "WUJKA JAŚKA" grali marsze pod domem Noworzeńców czekając na ich wyjście. Na drodze podczas przejazdu do kościoła kolega z pracy Piotra wiekowymi trabantami zorganizował bramę weselną na której musieli się wykupić. Przed ślubem w parku koło kościoła na pamiątkę zrobiliśmy kilka zdjęć plenerowych. Po ceremonii zaproszeni goście udali się do restauracji "Adria" w Andrychowie gdzie zorganizowali przyjęcie weselne.Oprawę muzyczną zapewnił zespół "Remix Band". Miło nam było znów spotkać na tym weselu małżeństwa którym także rejestrowaliśmy ich uroczystości.
Kinga podczas ubierania
Ślub i chrzest w jednym
21 października 2018
Kinga i Sebastian pobrali się parę lat temu i mają już dwoje dzieci a w sobotę wzięli ślub w kościele w Wadowicach gdzie podczas uroczystości ochrzcili także swojego syna. Przyjęcie weselne zorganizowali w OSP-Wieprz gdzie do tańca przygrywał zespół ACTIVE z Wieprza. Małżonkowie na pierwszy taniec przygotowali układ taneczny, który wykonali perfekcyjnie i zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Podczas podziękowania Nowożeńcy w maskach rodziców w ich imieniu odtańczyli miks muzyczny.
Błogosławieństwo Marcina
Zwieńczenie trzynastoletniej znajomości
14 października 2018
Angelika i Marcin poznali się już w szkole podstawowej. Są razem od gimnazjum a po trzynastu latach znajomości pobrali się w Bazylice w Wadowicach. Po ślubie wynajętym mercedesem udali się do restauracji "Arkadia" w Kleczy gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. Oprawę muzyczną zapewnił zespół "Różowa Pantera Band". Podczas zabawy dzieci i bawiących się gości odwiedziła Różowa Pantera która zatańczyła z wszystkimi kaczuszki. O północy nowo wybrana a Młoda Para zatańczyła tango z kwiatkiem, a Nowożeńcy przeszli test zgodności który zdali wyśmienicie.
Ubieranie Krzysztofa
Wesele z gadżetami
7 października 2018
Patrycja i Krzysztof powiedzieli sobie sakramentalne TAK w kościele w Inwałdzie. Po ślubie zabrali gości na salę OSP-Wieprz gdzie odbyło się wesele. Nowożeńcy przygotowali układ choreograficzny na pierwszy taniec którego wykonanie goście nagrodzili wielkimi brawami. Na przyjęciu zespół muzyczny SAX-PISTOLS zapewnił oprawę muzyczną zachęcając wszystkich do zabawy. Młoda Para przygotowała gadżety weselne, które wykorzystywaliśmy do pamiątkowych fotek. Podczas rywalizacji w zabawie "ręka noga" wygrali Aneta i Kamil brat Patrycji których miło wspominamy z ich wesela z przed roku.
Klaudia robi makijaż
Wesele Klaudii i Dawida
7 października 2018
Klaudia i Dawid w ciepłą październikową sobotę pobrali się w kościele w Bielanach. Przed kościołem zostali obsypani na szczęście bilonem i wypuścili białe gołębie, które były niespodzianką od świadków. Na sali OSP-Zasole zorganizowali przyjęcie weselne gdzie do tańca przygrywał zespół "INTRO". Na weselu Nowożeńców odwiedził trzymiesięczny syn który rozkochał w sobie wszystkich gości. W ramach podziękowań dla rodziców Młoda Para przygotowała pokaz zdjęć z młodych lat. Na przyjęciu nie zabrakło zabawy w której uczestnicy musieli wykazać się sprytem i pomysłowością.
Zespół gra pod domem
Górale z Straconki na weselu w Kozach
1 października 2018
Edyta i Marek pobrali się w kościele w Kętach Podlesiu gdzie po ceremonii wypuścili białe gołębie na szczęście. Na wesele Nowożeńcy zaprosili gości do Domu Kultury w Kozach gdzie do tańca przygrywał zespół z Łodygowic. Na przyjęcie weselne zawitał Kapela Góralska z Straconki. Górali zabawiali gości biesiadując razem z nimi. Po pokrojeniu tortu Edyta i Marek zabrali nas do parku na krótką sesję zdjęciową.
Ojciec błogosławi sebastiana
Do ślubu Range Roverem
30 września 2018
Ania i Sebastian są już po ślubie który zawarli w kościele w Choczni. Koledzy z pracy zrobili bramę weselną na której Nowożeńcy musieli się wykazać umiejętnościami manualnymi i wykupić okowitą weselną. Małżonkowie na przyjęcie weselne wybrali restaurację "Old-Jocker" e Jaroszowicach i tam zaprosili wszystkich gości, gdzie do tańca przygrywał zespół "Sekret". Po pierwszym tańcu wyskoczyliśmy na szybką sesję zdjęciową którą wykonaliśmy koło sali wykorzystując otaczającą przyrodę.
Dróżka zapina kolczyki Sylwii
Wesele w słonecznikach
23 września 2018
Sylwia i Piotr we wrześniową sobotę pobrali się w kościele w Tomicach. Po drodze do kościoła strażacy z Tomic zrobili bramę weselną na której wężami lali strumienie wody na przejeżdżający samochód Młodej Pary. Po ślubie białym Range-Rowerem udali się na salę OSP-Wieprz gdzie odbyło się ich wesele. Nowożeńcy przygotowali atrakcję weselną w postaci pokazu barmańskiego podczas którego Małżonkowie częstowali się drinkami. Na przyjęciu do tańca przygrywał zespół "Mirage" z Tomic. Od pierwszych taktów muzyki goście bawili się wspaniale. O północy wybrana przyszła Młoda Para zatańczyła rockandrolla w nietypowych strojach weselnych.
Kamil ubiera się na wesele
Wesele z wróżką i pingwinem
23 września 2018
Sara i Kamil pobrali się w kościele w Ponikwi. Po ceremonii udali się do restauracji "Sonata" w Mucharzu gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. Nowożeńcy dla dzieci przygotowali niespodziankę w postaci animatorów wróżki i pingwina którzy mieli dla nich wiele ciekawych zabaw. Na sali do tańca przygrywał człowiek-orkiestra Dj.Radek, który utworem "Jedzie Pociąg" zabrał gości na wycieczkę po Europie.
Ubieranie Moniki
Poznali się na Dniach Andrychowa
16 września 2018
Monika i Rafał poznali się trzy lata temu na moście na Dniach Andrychowa. Po roku znajomości Rafał oświadczył się Monice na moście "Zakochanych" w Krakowie. Czas szybko mija i dziś nadszedł ten dzień gdy powiedzieli sobie sakramentalne TAK w kościele w Roczynach. Po ceremonii przed kościołem wypuścili białe gołębie na szczęście i wraz z gośćmi udali się do pobliskiej sali OSP-Roczyny gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. Na weselu do tańca przygrywał zespół Kamelband i wszyscy goście bawili się wyśmienicie.
samochód ślubny
Ślub miłośników gór
16 września 2018
Dorota i Tomek miłośnicy gór realizujący wspólne pasje pobrali się w kościele w Sułkowicach-Bolęcinie gdzie po ceremonii wychodząc z kościoła przeszli pod szpalerem utworzonym przez strażaków. Nowożeńcy po ślubie zabytkowym Mustangiem udali się do hotelu "Czarny Groń" gdzie na przyjęcie zaprosili swoich gości. Oprawę muzyczną zapewnił zespół 'Artigo" który także zorganizował zabawy weselne w których weselnicy często brali udział. Młoda Para dla gości przygotowali niespodziankę w postaci fotobudki i sztucznych ogni zapalanych przez wszystkich.
Dzieci z obrączkami
Z gołębiami na szczęście
10 września 2018
Wioletta i Krzysztof postanowili się pobrać i wzięli ślub w kościele w Grojcu. Podczas drogi na ceremonię sąsiedzi i znajomi zrobili bramy weselne na których słono się obłowili. Po wyjściu z kościoła Nowożeńcy wypuścili białe gołębie i na szczęście zostali obsypani ryżem, pieniędzmi i confetti. Przyjęcie weselne zorganizowali w Domu Ludowym w Grojcu gdzie do tańca przygrywał zespół "KLIMAT". Na przyjęciu dużym powodzeniem cieszyły się drinki serwowane przez barmana. Po północy większość gości ochoczo zatańczyli taniec Belgijski.
obrączki ślubne
Narzeczona z pod Jawornicy
9 września 2018
Klaudia i Jacek w wrześniową sobotę pobrali się w kościele w Targanicach. Nowożeńcy na ślub jechali terenowym pickupem z pod samej góry Jawornica gdzie mieszka Młoda Pani. Po drodze sąsiadki poprzebierane na cyganki zrobiły bramę weselną wróżąc Młodym szczęście i dużo miłości. Po ceremonii wraz z gośćmi udali się do restauracji "Adria" w Andrychowie gdzie czekał już na niech zespół "For You Band" w którym na codzień grywa Mariusz - szwagier Jacka. Od pierwszych taktów muzyki goście bawili się wyśmienicie.
Mama błogosławi Dominika
Wesele z Ameryką
2 września 2018
Katarzyna i Dominik poznali się dzięki siostrze która jest fryzjerką. Po trzech latach znajomości pobrali się w kościele w Kleczy Dolnej. Na drodze do kościoła koledzy z pracy Kasi zrobili bramę weselną na której musiała poukładać kartony mleka na regale. Po ślubie Nowożeńcy zabrali gości weselnych do sali "Czerwona Róża" w Wieprzu gdzie zorganizowali przyjęcie. Do tańca przygrywał zespół "Ameryka" który swoim różnorodnym repertuarem zadowolił wszystkich gości bawiących się wytrwale. W trakcie wesela wyskoczyliśmy na szybką sesję plenerową do Zagórnika gdzie miejscowe skałki zachwyciły Nowożeńców.
Ubieranie Anety
Kaszub i góralka już po ślubie
26 sierpnia 2018
Aneta i Marcin poznali się przez internet. Dzieliła ich kilkuset kilometrowa odległość, On z Kaszub a Ona z Beskidu. Po prawie trzech latach znajomości pobrali się w kościele w Wieprzu. Przyjęcie weselne zorganizowali w restauracji "Czerwona Róża" w Wieprzu gdzie muzyczną oprawę zapewnił Dj Radek. Rodziny Nowożeńców szybko się zintegrowali i razem bawili się wyśmienicie.
Młody Pan nalew wódkę
Gwiazda trąbki się żeni
15 sierpnia 2018
Justynę i Romana połączyła miłość do muzyki. Od lat grają razem w Orkiestrze Dętej - Roczyny gdzie Roman jest kapelmistrzem grającym na trąbce a Justyna na saksofonie. Pobrali się w kościele w Roczynach gdzie ślubu udzielił im wujek Młodego Pana. Strażacy z OSP-Targanice Dolne i koledzy z pracy Młodej Pani zrobili bramy weselne na których Młoda Para suto się wykupiła. Po ceremonii koledzy i koleżanki z orkiestry zrobili szpaler z instrumentów pod którym przeszli Nowożeńcy. Pod kościołem wypuścili biało-czerwone balony które wzbiły się wysoko w niebo. Na sali "Kocierzanka" na Kocierzu odbyło się wesele gdzie do tańca przygrywał zespół "SAPORT-BAND", koledzy z Akademii Muzycznej Młodego Pana. Przed rozpoczęciem przyjęcia Justyna i Roman z orkiestrą z Roczyn i Witkowic dali koncert dla gości. Na weselu Romek bukietem czerwonych róż i koncertem solowym podziękował Justynie za wszystko.
Goście weselni
Wesele w "Old Jocker"
12 sierpnia 2018
Katarzyna i Krystian w sobotę obudzili się rano przerażeni padającym deszczem który przed wyjściem z domu się skończył i wyszło słoneczko. Na miejsce ceremonii wybrali Bazylikę w Wadowicach gdzie wzięli ślub. Na przyjęcie weselne zabrali gości na salę "Old Jocker" w Jaroszowicach gdzie do tańca przygrywał zespół "For You". Po pokrojeniu niebieskiego toru weselnego udaliśmy się na pobliską łąkę gdzie zrobiliśmy mini sesję plenerową. Nowożeńcy zatańczyli swój pierwszy taniec prezentując ciekawy układ choreograficzny. Podczas tańczenia kaczuszek do zabawy dołączył pluszowy miś który spodobał się dzieciom.
Dróżki w domu Młodego Pana
Wesele z zespołem ACTIVE
5 sierpnia 2018
Mariola i Robert poznali się po wieczorze kawalerskim kolegi Roberta. Po pięcioletniej znajomości postanowili się pobrać. Ślub wzięli w kościele w Głębowicach. Po drodze do Narzeczonej poprzebierani sąsiedzi zrobili Robertowi bramę weselną na której musiał ciężko popracować. Po ceremonii Nowożeńcy zaprosili do sali OSP-Wieprz gdzie odbyło się wesele. Oprawę muzyczną zapewnił zespół 'ACTIVE" z Nidku. Choć na zewnątrz panował skwar goście bawili się wyśmienicie.
ozdoby weselne
Niestraszny był im upał
5 sierpnia 2018
Milena i Paweł znają się już od gimnazjum. Do szkoły średniej jeździli tym samym autobusem, tak zaczęła się ich bliższa znajomość. W upalną sobotę wzięli ślub w kościele w Witanowicach. Po ceremonii wszyscy udali się salę weselną w Brzeźnicy gdzie odbyło się wesele. Największą popularnością cieszyły się drinki serwowane przez barmana oraz foto-budka w której goście robili sobie pamiątkowe zdjęcia tworząc z nich księgę życzeń. Do tańca przygrywał zespół "LEVEL" który pomimo panującego upału zmobilizował wszystkich gości do zabawy.
Obrączki ślubne
Biesiadowanie z zespołem "Songo & Zuza"
29 lipca 2018
Natalia i Radek w upalną sobotę wzięli ślub w kościele w Osieku. Po ceremonii na schodach zostali obsypani ryżem na szczęście który znajdowali na sobie jeszcze na weselu. Na przyjęcie weselne zaprosili gości do sali OSP-Łęki gdzie do tańca przygrywał im zespół "Songo and Zuza". Wspólne biesiadowanie weselników wzbogacał zespół przygrywając do śpiewu akapello. Podczas przyjęcia wyskoczyliśmy na sesję plenerową do Witkowic na molo. Wykorzystaliśmy także żniwa robiąc kilka fotek przy belach słomy.
Mama ubiera muszkę Przemkowi
Nowożeńcy w sombrero
22 lipca 2018
Paulina i Przemysław w sobotę wzięli ślub w kościele w Stanisławie. Koledzy strażacy z OSP-Miejsce na drodze zrobili bramę weselną i złożyli mu życzenia. Po ceremonii wszyscy udali się na salę OSP-Kopytówka gdzie odbyło się wesele. Do tańca przygrywał zespół "Twist" który także towarzyszył Noworzeńcom podczas błogosławieństwa. Catering "Finezja" z Przytkowic zaserwował Młodej Parze niespodziankę przebierając wszystkich gości weselnych. Paulina i Przemek w sombrero wyglądali jak rodowici Hiszpanie.
Dróżki wyprowadzają Krystiana z domu
Wesele po sąsiedzku
15 lipca 2018
Katarzyna i Krystian znają się od dziecka bo mieszkają po sąsiedzku. Ta znajomość przerodziła się w miłość i postanowili się pobrać. W sobotę niebieskim, zabytkowym fiatem udali się do kościoła w Frydrychowicach gdzie wzięli ślub. Po drodze na ceremonie sąsiedzi zorganizowali im liczne bramy weselne, na których nie zabrakło muzyki, przebierańców, starych trabantów i koni. Nowożeńcy ochoczo wykupywali przejazd nie szczędząc weselnej okowity. Przyjęcie zorganizowali na sali OSP-Wieprz gdzie do tańca przygrywał zespół Fantazja. Młoda Para dla dzieci zaprosiła animatorki które umiliły im czas licznymi zabawami.
Młoda Para Portret
Wesele w "Baciarskiej Chacie"
8 kwietnia 2018
Karina i Robert już po ślubie który zawarli w kościele w Rzykach. Przyjęcie weselne zorganizowali w "Baciarskiej Chacie" na Kocierzu. Gości weselnych zachwycili pierwszym tańcem. Dla dzieci przygotowali mnóstwo niespodzianek, które umiliły im zabawę. Atrakcją weselną była wizyta kapeli góralskiej która przygrywała do prosiaka i obdarowała Nowożeńców gadżetami góralskimi.
Paulina zapina przypinkę Dawidowi
Wesele w Trzech Króli
7 stycznia 2018
W święto Trzech Króli Paulina i Dawid wzięli ślub w kościele w Roczynach. Pod domem Młodej Pani i na drodze do kościoła koleżanki z pracy zorganizowały dwie bramy weselne na których Młodzi musieli się wykupić. Na przyjęciu które zorganizowali w restauracji "ADRIA" w Andrychowie wszyscy bawili się wyśmienicie. Do tańca przygrywał zespół "GRAND" z Olkusza. Po północy w zabawie "kareta" goście musieli przejść test koncentracji. Dziś pomimo niesprzyjającej aury Paulina i Dawid zdecydowali się na sesję plenerową na Kocierzu. Mgła i mżawka, którą zastaliśmy na miejscu nie pozbawiła uśmiechów na ich twarzy.
Mariusz z bukietem
Wesele w Gościńcu
12 listopada 2017
Paulina i Mariusz zabytkową Warszawą udali się do kościoła w Jaworzu gdzie wzięli ślub na którym oprawę muzyczną poprowadziła rodzina. Po ceremonii zaprosili gości na salę "Gościniec Szumny" gdzie zorganizowali wesele. Przy błogosławieństwie Młodej Parze towarzyszyła góralska "Kapela Wróble", która przyśpiewkami umilała czas. Podczas pierwszego tańca Nowożeńcy zaskoczyli wszystkich ciekawym układem. Profesjjonalny magik Andrzej Rzeszuto zabawiał dzieci tworząc niesamowite zabawki z dmuchanych baloników. Świadek zorganizował foto-budkę która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Na przyjęciu przygrywał zespół "MONO" który zabawiał gości zabawami weselnymi.
Marcin prowadzony przez dróżki
Strażackie wesele
29 października 2017
Patrycja i Marcin w eskorcie wozów OSP-Wieprz udali się pod kościół w Wieprzu gdzie koledzy z sekcji przywitali ich kurtyną wodną. Po ślubie wszystkich gości zaprosili na wesele do sali OSP-Wieprz gdzie zabawę prowadził zespół "Czasza Band". O północy Nowożeńcy pomyślnie przeszli test zgodności. Na oczepinach przyszły Młody Pan wjechał na białym rumaku z podwiązką dla swojej wybranki. Wśród zabawy nie zabrakło zorby którą panie i panowie zatańczyli osobno na przeciw siebie.
Starościny wyprowadzają Radka z domu
Ślub z bramami weselnymi
22 października 2017
Justyna i Radosław jadąc do kościoła w Wieprzu wykupywali się na licznych bramach weselnych przygotowanych przez sąsiadów i znajomych. Po ślubie i wspólne fotce wszyscy udali się na salę OSP-Wieprz gdzie do tańca przygrywał zespół "Nie Ma Sprawy". Po pierwszym tańcu podczas zapoznania goście złożyli ślubowanie które wypełnili bawiąc się wyśmienicie. Dziewczyny w czerwonych sukienkach zdominowały przyjęcie nie tylko wyglądem ale i super zabawą.
Pierwszy toast
Samochodem retro do ślubu
1 października 2017
W ostatni weekend września Barbara i Dawid zabytkową limuzyną udali się do kościoła w Andrychowie gdzie wzięli ślub. Pod domem Młodej Pani na Dawida czekała fałszywa narzeczona od której musiał się wykupić. Po ceremonii wraz z gośćmi udali się na sale "Polonez" w Wieprzu na przyjęcie weselne. Nowożeńcy dla licznej grupy dzieci zapewnili animatorki zabaw które na koniec zaprosiły wszystkich do wspólnego tańca z figurami. Pomimo chłodu Photobus w stylu retro cieszyła się dużym powodzeniem. Wklejane w księgę gości fotki z życzeniami będą niezapomnianą pamiątką.
Marek przygotowuje się
Nurkując po podwiązkę
17 września 2017
Joanna i Marek na miejsce swojego ślubu wybrali zabytkowy kościół Matki Bożej w Brodach. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali weselnej w Stroniu gdzie do tańca przygrywał zespół Tiamo. Podczas oczepin Marek podtrzymywany przez tężnych mężczyzn musiał zanurkować pod sukienkę Joasi aby ściągnąć podwiązkę.
Jacek wychodzi z domu
Tuningowanym volkswagenem do ślubu
3 września 2017
W wrześniową sobotę Sylwia i Jacek tuningowanym volkswagenem udali się do kościoła w Barwałdzie Dolnym gdzie wzięli ślub. Po ceremonii wraz z gośćmi weselnymi udali się na salę weselną w Stroniu. Do tańca przygrywał im zespół NieMaSprawy z Andrychowa. Jak nadeszła noc Nowożeńcy zaprosili wszystkich na zewnątrz sali gdzie przygotowali niespodziankę w postaci puszczania lampionów. Unosząc się powoli do góry oświetlały niebo zachwycając weselników.
Barbara maluje sie
Wozem strażackim do ślubu.
20 sierpnia 2017
W sobotę Basia i Arek wozem strażackim z OSP-Andrychów podjechali pod kościół w Andrychowie gdzie wzięli ślub. Po ceremonii w strugach deszczu udali się do Serenady w Osieku gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Na weselu do tańca przygrywał zespół Duet Bend który swoją muzyką zachęcił wszystkich do wspólnej zabawy. Niespodziewanie na przyjęciu pojawiły się ciocie z Ameryki które z przyśpiewkami obdarzyły Nowożeńców niezbędnymi gadżetami.
Arleta maluje usta
Zaślubiny w ogrodzie zimowym
15 sierpnia 2017
W sierpniową niedzielę Arleta i Mariusz w ogrodzie zimowy Parku Łysoń w Inwałdzie wzięli ślub. Po ceremonii przeszli przez szpaler gości na salę "Wenecką" gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Do tańca przygrywał im zespół "Smajl" który od pierwszych taktów muzyki zachęcił wszystkich do wspólnej zabawy. Przed północą Młoda Para zaprosiła wszystkich biesiadników na parking obok sali gdzie zapalili sztuczne ognie.
Ubieranie Młodej Pani
Ślub i wesele w Targanicach
14 sierpnia 2017
Małgorzata i Marcin wzięli ślub w kościele parafialnym w Targanicach, a po ceremonii wraz z gośćmi przeszli pieszo na salę WDK-Targanice gdzie odbyło się wesele. Do tańca przygrywał zespół "Nie ma sprawy" który integrując się z gośćmi zachęcił wszystkich gości do wspólnej zabawy. Największą popularnością cieszyła się foto-budka postawiona w korytarzu. Prawie cały czas była oblężona chętnymi do fotografowania. Na pamiątkę przyjęcia weselnicy wpisywali się do księgi gości i wklejali swoje fotki.
Brama weselna
Wesele w Zbijarze
6 sierpnia 2017
W upalną sobotę sierpnia Paulina i Jarek w kościele w Andrychowie wzięli ślub. Po ceremonii wszyscy goście weselni udali się na przyjęcie weselne do Zbijara w Przybradzu gdzie do tańca przygrywał zespół For You Band. Dużym powodzeniem cieszył się taniec Belgijski który po wspólnej nauce zatańczyło wielu weselników. O północy orkiestra przeprowadziła konkurs tańca w którym uczestnicy mogli wykazać się inwencją twórczą.
Justyna dzwoni do Tomasza
Sztuczne ognie nad weselnikami
16 lipca 2017
Justyna i Tomasz na codzień mieszkający w Belgii przyjechali do Polski aby tutaj wziąć ślub w parafialnym kościele w Kętach. Przyjęcie weselne zorganizowali w hotelu "Relax" gdzie do tańca przygrywał zespół "WIWAT" z Wilamowic. Tata Łukasza grając na akordeonie sprawił rodzinie miłą niespodziankę. Około 22godz. Młoda Para zaprosiła swoich gości na niespodziewany pokaz sztucznych ogni który zachwycił wszystkich. O północy członkowie zespołu przeprowadzili test zgodności, który Młoda Para zdała na 60%. Dziś poprawiny. Mamy nadzieję że goście dopiszą i dadzą czadu !!!
Ewelina ubiera naszyjnik
Połączona przed Bogiem szczęśliwa rodzina
9 lipca 2017
Ewelina i Łukasz w sobotę wzięli ślub w zabytkowym kościółku w Głębowicach gdzie ślubu udzielił kolega z klasy ks. Wojciech Lach . Lena i Hania, córeczki Młodej Pary dzielnie towarzyszyły w tak ważnym dla nich dniu. Podczas wyjścia z kościoła spadł rzęsisty deszcz który nie przestraszył gości weselnych i wszyscy udali się do Wieprza na salę "Czerwona Róża" gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Trzyosobowy zespół muzyczny "TOP-DANCE" podczas zabawy w pociąg zabrał wszystkich gości na wycieczkę po tańcach narodowych świata.
Zespół "Format" gra pod domem
W szpalerze strażaków
18 czerwca 2017
W deszczową sobotę Anna i Daniel w dobrych humorach wyruszyli na ślub do kościoła w Morawicy. Po wyjściu z domu strażacy z Brzoskwini zrobili Młodej Parze bramę weselną i szpaler pod którym weszli do kościoła. Po ceremonii wszyscy udali się na przyjęcie weselne do restauracji "Kasztel" w Rybnej gdzie zabawy przygrywał zespół "Format". Wykwintne jedzenie i dobra zabawa zagwarantowały udane weselisko.
Iwona ubiera się do ślubu
Weselisko na Kocierzu
12 czerwca 2017
W czerwcową niedzielę Iwona i Dawid postanowili się pobrać. W kościele w Zagórniku wzięli ślub a w restauracji "Kocierz" urządzili swoje przyjęcie weselne. Podczas wesela restauracja "Kocierz" przygotowała niespodziankę. Kapela góralska obdarowała Młodą Parę atrybutami góralskimi i przeprowadziła liczne zabawy angażując wszystkich gości. Zespół "Boogiesoul" bawiąc gości podczas zabaw oczepinowych w rywalizacji rodzin zagwarantował Iwonie rok śniadań do łóżka a Dawidowi rok kolacji.
Makijaż Weroniki
Wesele w Serenadzie
4 czerwca 2017
Weronika i Dariusz wzięli ślub w kościele w Malcu. Koledzy na motocyklach towarzyszyli im w drodze do kościoła i na salę "Serdenada" w Osieku gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Do tańca przygrywał zespół "Twister". Goście od pierwszych taktów muzyki bawili się wyśmienicie.
Obrączki ślubne
Dzieliły ich kilometry a połączyła miłość
22 maja 2017
W sobotę mieliśmy przyjemność przygotować pamiątkę ślubna dla Dominiki i Mirosława. W drodze do kościoła Młoda Para została zatrzymana do kontroli drogowej przez urocze policjantki z wielką suszarką. Ceremonia ślubu odbyła się w kościele w Zatorze. W restauracji "ADRIA" do tańca przygrywał zespół "DoOporu". Podczas zabawy weselnej goście poddawani byli testom sprawnościowym. Dzisiaj spotkaliśmy się z Dominiką i Mirkiem na plenerze na plenerze ślubnym w ruinach zamku Lipowiec. Teraz parę fotek, a wkrótce zapraszamy do galerii.