pocalunek na lozkupocalunek na lozku
Aparat i kamera w pakiecieBogaty pakiet podstawowyKonkurencyjna cenaKrótki czas realizacjiPierwsze zdjęcia w dzień po weseluPlener w dniu wesela gratisInternetowa galeria zdjęć pod hasłemFilm w FullHD na pendrive
Młoda Para całuje się
Wesele Ani i Piotra
21 maja 2022
W majowy weekend Anna i Piotr wzięli ślub w kościele w Sułkowicach. Zebranych gości zaprosili na przyjęcie weselne do hotelu Badura w Wadowicach gdzie do tańca przygrywał zespół Reda. Nowożeńcy przepięknym pierwszym tańcem zachwycili zebranych gości. Na przyjęciu kolorowe drinki serwowane przez Bar de Prix Barman Wadowice cieszyły się dużym powodzeniem. Ania i Piotr test zgodności zdali celująco.
Obrączki ślubne
Białym Mustangiem do ślubu
30 kwietnia 2022
Klaudia i Oskar białym Mustangiem udali się do kościoła w Witkowicach gdzie wzięli ślub. Podczas przygotowań do ceremonii towarzyszyła im góralska kapela Kosor. Na przyjęciu weselnym zorganizowanym w OSP-Kęty gości zabawiał zespół Level. Dużym zainteresowaniem cieszyła się foto-budka firmy Garżeciarnia z której zdjęcia stworzyły pamiątkowy album dla Młodej Pary. Przed północą Klaudia i Oskar zaprosili gości do wspólnego zapalenia zimnych ogni. Po północy na przyjęcie zawitał Elwis który wraz z zespołem Level rozgrzali jeszcze bardziej gorącą już zabawę.
Obrączki ślubne
Białym fiatem do ślubu
23 kwietnia 2022
Kinga i Sebastian pobrali się w kościele w Barwałdzie Dolnym. Na ceremonię ślubną udali się białym fiatem 125p. Na uroczystość weselną zebranych gości zaprosili do sali OSP-Barwałd Górny gdzie oprawę muzyczną i zabawy poprowadził Dj-Jarro z Kęt. Na teście zgodności Młoda Para wypadła wyśmienicie. Dj-Jarro zorganizował niesamowity pokaz sztucznych ogni który zachwycił zebranych.
Młoda Para na pomoście Molo Osiek
Ślub na Molo
26 marca 2022
Daria z Małopolski i Łukasz ze Śląska poznali się poprzez wspólnych znajomych w Szwajcarii. Na co dzień mieszkają w Niemczech. Po dwóch latach znajomości przyjechali do Polski aby pobrać się wśród rodziny i znajomych. Na Molo w Osieku złożyli sobie przysięgę małżeńską. Już nie mogą doczekać się Filipka który urodzi się w czerwcu. Przyjęcie weselne zorganizowali w Resort Osiek-Molo gdzie oprawę muzyczną zapewnili DJ Koda & DannyB. Przed północą Nowożeńcy zaprosili gości do wspólnego odpalenia zimnych ogni a o północy Daria i Łukasz przeszli celująco przez test zgodności.
Obrączki ślubne
Wesele w Oberży Rycerskiej
15 stycznia 2022
Grzegorz i Ewelina wzięli ślub w USC-Andrychów . Przyjęcie zorganizowali w Hotel & SPA Czarny Groń w Oberży Rycerskiej gdzie jak zwykle niezawodny DJ Karolo zapewnił oprawę muzyczną i niezapomniany klimat. Zebrani goście bawili się wyśmienicie a że to nasza rodzina cieszyliśmy się razem z nimi.
Taniec przebierańców
Nowy rok na weselu Katarzyny i Roberta
1 stycznia 2022
Kasia i Robert dziewiętnaście lat temu pobrali się w urzędzie. Do dziś doczekali się dwóch dorosłych córek. Po tylu latach dojrzeli do decyzji aby wziąć ślub w klasztorze w Kętach i zorganizować przyjęcie weselne w Sali Balowej "Pod Arkadami" w Bujakowie gdzie zaprosili zebranych gości. Profesjonalną oprawę muzyczną oraz liczne zabawy poprowadził zespół Wiwat z Wilamowic. Nowożeńcy zaprosili na imprezę animatorkę "Koralove animacje" z Kobiernic która umilała dzieciom czas. O północy Nowożeńcy zaliczyli test zgodności i złożyli sobie przysięgę weselną. Na poprawinach o północy wystrzeliły koki z szampanów i wspólnie przywitaliśmy Nowy Rok 2022 składając sobie życzenia.
Młoda Para z córeczką
Wesele u Badury
20 listopada 2021
Katarzyna i Michał pobrali się w kościele w Choczni. Przejęcie weselne zorganizowali w hotelu "Badura" w Wadowicach. Oprawę muzyczną zapewnił zespół "Pokusa". Od pierwszych taktów muzyki goście bawili się wyśmienicie. Na weselu nie zabrakło kaczuszek oraz oczepin w których licznie zgromadzona młodzież wybrała przyszłą Młodą Parę. Po północy Nowożeńcy zaprosili zebranych gości do wspólnego odpalenia zimnych ogni.
Młoda Para robi serduszka z dłoni
"Na obyrtkę" na weselu
6 listopada 2021
Edyta i Sebastian pobrali się w kościele w Wikowicach. Podczas błogosławieństwa Narzeczonym towarzyszyła kapela góralska "Na Obyrtkę" z Porąbki. Na trasie przejazdu na ślub Nowożeńcy musieli wykupić się na bramach weselnych zorganizowanych przez znajomych i sąsiadów. Po ceremonii Młoda Para zaprosiła wszystkich gości na salę OSP-Kęty gdzie zorganizowali wesele. Oprawę muzyczną oraz liczne zabawy weselne poprowadził zespół "Artigo" z Kęt. Podczas nocy Cygańskiej przyjęcie odwiedziła liczna grupa przebierańców którzy zatańczyli z Młodą Parą i gośćmi.
Robert jedzie z drużkami do Anny
Wesele z słonecznikami
23 października 2021
Anna i Robert po trzech latach znajomości pobrali się w kościele w Choczni. Podczas jazdy znajomi Młodego Pana zrobili im bramę weselną. Po ceremonii ślubnej wszyscy zebrani udali się na salę Czerwona Róża w Wieprzu gdzie odbyło się wesele. Siostra Roberta spełniając obietnicę zagrała na gitarze oraz zaśpiewała dla Młodej Pary czym ich bardzo wzruszyła. Do tańca przygrywał niezawodny zespół Reda przy którego muzyce wszyscy goście bawili się wspaniale.
Kot Jerry na weselu
Kot Jerry na weselu
9 października 2021
Kinga i Mirek po trzech latach znajomości pobrali się w kościele w Bielsku-Białej. Gości weselnych zaprosili na salę OSP-Kęty gdzie odbyło się wesele. Liczne zabawy i żwawa muzyka były dziełem zespołu "Extreme" spełniając oczekiwania Młodej Pary. Szymon w roli kota Jerry zabawiał dzieci.
Górale zorganizowali zabawę
Złotym Mustangiem do ślubu
2 października 2021
Ewelina i Sebastian pobrali się w kościele w Skawie. Do ślubu jechali złotym Mustangiem. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali weselnej "Karolinka" w Bystrej Podhalańskiej. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Tm Wedding. O północy przyjęcie weselne odwiedzili zbójnicy z pod samiuśkich tater organizując liczne zabawy.
Młoda Para na tle świateł
Wesele w "Carpe Diem"
25 września 2021
Karolina i Dawid pobrali się w kościele w Kętach. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali weselnej "Carpe Diem"w Bielanach. Oprawę muzyczną prowadził D-j Sebastian. Nowożeńcy zaprosili animatorki które umilały czas dzieciom organizując liczne zabawy. Wieczorem Młoda Para zaprosiła gości do wspólnego odpalenia zimnych ogni. Przed północą Karolina i Dawid zatańczyli nocny taniec w chmurach.
Daniel ubiera muszkę
Wesele w Dworku Bestwińskim
11 września 2021
Po ośmiu latach znajomości Teresa i Dominik pobrali się w kościele w Pisarzowicach. Podczas uroczystości grała orkiestra dęta z Pisarzowic. Przyjęcie weselne zorganizowali w rustykalnym Dworku Bestwinka. Dj-Kamil nie tylko zapewnił oprawę muzyczną ale również zorganizował wiele zabaw w których goście weselni ochoczo brali udział. Nowożeńcy przygotowali niespodziankę dla dzieci zapraszając animatorki z "Bajki na ścianie". O północy Dj-Kamil przeprowadził nietypowe oczepiny. Młoda Para Przeszła pozytywnie test zgodności i wybrano przyszłą Młodą Parę.
Daniel gasi pożar
Góralskie wesele
28 sierpnia 2021
Agnieszka i Daniel pobrali się w kościele w Lalikach. Podczas jazdy na uroczystość znajomi oraz strażacy z OSP-Kosarzyska zorganizowali liczne bramy weselne w których ochoczo Narzeczeni uczestniczyli. Uroczystość uświetniła kapela góralska. Po ślubie Nowożeńcy zaprosili zebranych gości do pensjonatu "U Kubiców" w Milówce gdzie odbyło się wesele. Przed północą Młoda Para zaprosiła gości do wspólnego odpalenia zimnych ogni. Na weselu nie zabrakło szlagieru "Weselny Pyton" który przewinął się po całym pensjonacie.
Pierwszy taniec Młodej Pary
Wesele w Skomielnej Białej
21 sierpnia 2021
Sandra i Mateusz pobrali się w kościele w Naprawie. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali weselnej "Dworek Fantazja" w Skomielnej Białej. Młoda Para zaprosiła animatorki które przygotowały różne ciekawe zabawy dla dzieci. Po zmierzchu Nowożeńcy zaprosili gości do wspólnego zapalenia zimnych ogni.
Wypuszczanie balonów przed Sonatą w Mucharzu
Zabytkową Warszawą do ślubu
7 sierpnia 2021
Natalia i Andrzej pobrali się w kościele w Ponikwi. Przyjęcie weselne zorganizowali w restauracji Sonata w Mucharzu gdzie udali się zabytkową Warszawą z lat siedemdziesiątych. Pod salą czekała na Młodych niespodzianka w postaci pudła biało-czerwonych balonów które wypuścili w niebo na szczęście. Dj jowie CUBE ART stanęli na wysokości zadania i prowadzili zabawę weselną wyśmienicie . Na uroczystości nie zabrakło konkurencji weselnych w których zebrani goście ochoczo brali udział.
Pierwszy taniec Młodej Pary
Czerwonym audi do ślubu
25 lipca 2021
Ania i Łukasz po ośmiu latach znajomości pobrali się w kościele w Bielanach. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali OSP Łęki. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Różowa Pantera Band. Od pierwszych taktów muzyki goście weselni bawili się wyśmienicie. Na przyjęciu nie zabrakło zabaw weselnych w których ochoczo brali udział zebrani goście. O północy nowożeńcy przeszli test zgodności prawie na sto procent zgodnie odpowiadając na pytania.
Oczepiny Młodego Pana
Wesele w Polance
17 lipca 2021
Agnieszka i Dawid już po ślubie. Pobrali się w kościele w Frydrychowicach. Podczas jazdy na uroczystość natknęli się na bramę weselną zorganizowaną przez sąsiadów. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali OSP-Polanka Wielka gdzie do tańca przygrywał zespół "REDA". Świadkowie ślubu przygotowali Nowożeńcom niespodziankę w postaci pudła balonów które wypuścili na szczęście. W trakcie wesela wyskoczyliśmy na króciutką sesję którą wykonaliśmy na Molo w Osieku.
Młoda Para przy samochodzie ślubnym
Wesele w Kopytówce
19 czerwca 2021
Monika i Grzegorz w upalną czerwcową sobotę pobrali się w kościele w Przytkowicach. Po ślubie zebranych gości Nowożeńcy zaprosili na przyjęcie weselne do OSP-Kopytówka. Do tańca przygrywał zespół "Pogrom". Godny polecenia catering "Finezja" z Przytkowic nie tylko zapewnił wyśmienite jedzenie ale również zabawiał gości między innymi serwując lody jako goście z Jamajki.
Młoda Para zapatrzona do przodu
Huczne wesele w Polonezie
3 czerwca 2021
Sabina i Maciek pobrali się w kościele parafialnym w Bulowicach. Ślubu udzielił ksiądz który Sabinę uczył w szkole. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali weselnej "Polonez" w Wieprzu. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Rajda-Band. Spragnieni zabawy goście weselni bawili się wyśmienicie. Przed północą Młoda Para zaprosiła wszystkich gości do odpalenia zimnych ogni.
Obrączki ślubne na tle butów Młodej Pani
Katarzyna i Paweł na ślubnym kobiercu
24 kwietnia 2021
Po dziesięcioletniej znajomości Katarzyna i Paweł postanowili się pobrać. Pobłogosławieni przez rodziców udali się białym BMW do kościoła w Bielanach gdzie wzięli ślub.
Seria zdjęć wykonana w ogrodach "Kapias" w Goczałkowicach
Plener w ogrodach "Kapias"
18 maja 2019
Seria zdjęć wykonana w ogrodach "Kapias" w Goczałkowicach
plener-slubny-w-gorach-tatry-lomnica
Plener w górach
14 maja 2019
Serię zdjęć plenerowych rozpoczynamy zdjęciami wykonanymi w górach.