pocalunek na lozkupocalunek na lozku
Aparat i kamera w pakiecieBogaty pakiet podstawowyKonkurencyjna cenaKrótki czas realizacjiPierwsze zdjęcia w dzień po weseluPlener w dniu wesela gratisInternetowa galeria zdjęć pod hasłemFilm w FullHD na pendrive
Zdjęcie z przyjaciółmi
Czarnym Jaguarem do ślubu
12 czerwca 2021
Kinga i Piotr pobrali się w kościele w Tomicach. Do ślubu jechali czarnym Jaguarem a po drodze sąsiedzi zrobili im bramy weselne na których obficie się wykupywali. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali "Karpik" w Graboszycach. Dużym powodzeniem cieszyły drink-bar oraz fotobudka z której zdjęć powstała pamiątkowa księga gości.
Młoda Para zapatrzona do przodu
Huczne wesele w Polonezie
3 czerwca 2021
Sabina i Maciek pobrali się w kościele parafialnym w Bulowicach. Ślubu udzielił ksiądz który Sabinę uczył w szkole. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali weselnej "Polonez" w Wieprzu. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Rajda-Band. Spragnieni zabawy goście weselni bawili się wyśmienicie. Przed północą Młoda Para zaprosiła wszystkich gości do odpalenia zimnych ogni.
obrączki ślubne Młodej Pary
Ślub ratowników
22 maja 2021
Paulina i Seweryn w asyście straży pożarnej z OSP-Andrychów udali się do kościoła w Frydrychowicach gdzie wzięli ślub. Nowożeńcy po ceremonii przeszli pod honorowym szpalerem strażackim.
Młodzi siedzą na łóżku w pokoju
Białym Jaguarem do ślubu
24 kwietnia 2021
Marzena i Rafał pobrali się w kościele w Ketach. Sąsiadki przygotowały im niespodziankę dla Młodej Pary pięknie przystrajając klatkę schodową. Przyjaciele zorganizowali kapelę weselną która towarzyszyła Nowożeńcom aż do kościoła. Tradycji stała się zadość bo koleżanki nie omieszkały zaśpiewać kilka przyśpiewek weselnych. Młoda Para udała się do kościoła luksusowym, białym Jaguarem.
Obrączki ślubne na tle butów Młodej Pani
Katarzyna i Paweł na ślubnym kobiercu
24 kwietnia 2021
Po dziesięcioletniej znajomości Katarzyna i Paweł postanowili się pobrać. Pobłogosławieni przez rodziców udali się białym BMW do kościoła w Bielanach gdzie wzięli ślub.
Młoda Para pod kościołem w Krakowie
Krzysztof i Karina już razem
17 kwietnia 2021
W sobotę towarzyszyliśmy Młodej Parze w ich dniu ślubu. Karina zachwyciła Krzysztofa nie tylko swoim wyglądem ale także pięknie przystrojonym domem. Pobłogosławieni przez swoich rodziców udali się do kościoła św, Piotra Apostoła w Wadowicach gdzie wzięli ślub.
Bale słoma zachód słońca
Ślubna sesja zdjęciowa
13 marca 2021
Od początków fotografii ślubnej w Polsce dużą popularnością cieszyły się studyjne sesje zdjęciowe. Od kilkunastu lat zainteresowanie nimi jest dużo mniejsze, Młode Pary wolą sesje ślubne w plenerze. Idziemy za tym trendem, zrealizowaliśmy już wiele takich sesji w wielu różnych miejscach. Gdy ktoś nie ma pomysłu co do ciekawego miejsca zawsze możemy coś zaproponować. Nie każdy lubi być fotografowanym, nie każdy czuje się komfortowo przed obiektywem. Staramy się nawiązywać dobry kontakt z fotografowanymi, utrzymywać luźną atmosferę aby Młode Pary na takiej sesji mogły się zrelaksować i zachowywać naturalnie.
Młoda Para pokazuje obrączki ślubne
Fotografia ślubu i przyjęcia weselnego
12 marca 2021
Od dwudziestu lat towarzyszymy nowożeńcom w ceremonii zaślubin, przygotowaniach i następującym po wszystkim przyjęciu. Staramy się uwieczniać na zdjęciach i filmach wszystkie najważniejsze momenty. Jesteśmy przygotowani nawet na trudne do przewidzenia sytuacje, dużo przez te wszystkie lata już widzieliśmy ;) Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie Młodej Pary, to nie oni są dla nas a My dla nich. Zależy nam, żeby w miarę możliwości nie przeszkadzać i przygotować pamiątkę do której z przyjemnością będzie się wracało.
Aneta wącha bukiet
Ślub w zabytkowym kościele
14 lutego 2021
Aneta i Rafał Pobrali się w zabytkowym kościele w Bielsku. Korzystając z uroków zimy zrobiliśmy kilka fotek do sesji ślubnej.
Obrączki ślubne
Zimowy ślub 2021
7 lutego 2021
Danuta i Krystian pobrali się w kościele w Wieprzu. Przed ślubem zrobiliśmy krótką sesję plenerową. Było bardzo zimno ale Młoda Para dała radę.
Manikiurzystka maluje oko Katarzynie
Karetą do śłubu
13 grudnia 2020
Katarzyna i Marcin pobrali się wczoraj w kościele w Zagórniku. Do ślubu jechali białą karetą.
Klaudia ubiera się do ślubu
Wesele nad strumykiem
29 listopada 2020
Klaudia i Patryk pobrali się w kościele parafialnym w Porąbce. Podczas przejazdu na uroczystość sąsiedzi i znajomi zorganizowali im bramy weselne na których sowice się wykupili. Przed i w trakcie uroczystości przygrywała im kapela góralska "Na Obyrtke".
Ubieranie Justyny
Justyna i Daniel już razem
15 listopada 2020
Justyna i Daniel pobrali się w kościele w Sułkowicach-Łęg. Na trasie do kościoła koledzy przygotowali bramy weselne. Po ślubie strażacy z OSP-Sułkowice przygotowali szpaler pod którym przeszli Nowożeńcy.
Sylwia się ubiera
Ślub na Karmelu
7 listopada 2020
Sylwia i Wojciech nie chcąc już dłużej czekać pobrali się na Karmelu w Wadowicach.
Młoda Para w samochodzie
Ślub w Polance Wielkiej
7 listopada 2020
Wioletta i Dariusz pobrali się w kościele parafialnym w Polance Wielkiej.
Młoda Para wychodzi z kościoła a Bielanach
Ślub w Bielanach
25 października 2020
Małgorzata i Dawid nie chcieli już dłużej czekać i pobrali się w kościele w Bielanach. Przyjęcie weselne planują na przyszły rok.
Ubieranie Pauliny
Paulina i Mateusz już razem
19 października 2020
Paulina i Mateusz wzięli ślub w kościele w Frydrychowicach. Na trasie przejazdu koledzy z OSP zorganizowali bramę weselną. Na przyjęcie weselne wybrali salę OSP-Kęty gdzie zaprosili swoich gości. Zespół INTRO stanął na wysokości zadania zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy. Na weselu dużym powodzeniem cieszył się stół "Swojskie Jadło".
Błogosławieństwo Grzegorza
Wesele w karczmie
18 października 2020
Katarzyna i Grzegorz pobrali się w kościele w Kleczy. Przyjęcie weselne zorganizowali w karczmie "Młynówka" w Łękach. Oprawę muzyczną wesela zapewnił Dj-Radek. Mimo niesprzyjającej aury udało się nam wykonać krótką sesję ślubną na tle karczmy. Na przyjęciu pojawiła się kapela góralska która swoją obecnością uświetniła uroczystość zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy.
Sylwia przy sukni ślubnej
Wesele z Coverem
11 października 2020
Sylwia i Jakub w październikową sobotę pobrali się w USC-Wadowice. Na przyjęcie weselne zaprosili rodzinę i znajomych na salę OSP-Chocznia gdzie do tańca przygrywał zespół Cover. Przed północą Nowożeńcy zaprosili wszystkich gości na taras gdzie zapalili zimne ognie.
Zapinanie zapinki na szyi
Niebieskim Fiatem do ślubu
10 października 2020
Anna i Paweł pobrali się w klasztorze w Kleczy. Do ślubu udali się niebieskim Fiatem 125p z osiemdziesiątych lat. Koleżanki z pracy Młodej Pani zorganizowały bramę weselną na której Ania musiała zatankować swoje ślubne auto. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali "POLONEZ" w Wieprzu gdzie oprawę muzyczną prowadził Dj Radek. Od pierwszych taktów muzyki goście się bawili wyśmienicie.
Brama weselna
Wesele w Arkadii
4 października 2020
Asia i Janusz pobrali się w kościele w Kleczy. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali weselnej "ARKADIA" w Kleczy gdzie do tańca przygrywał zespół Caro. Podczas przejazdu do kościoła na Młodą Parę czekały atrakcyjne bramy weselne zorganizowane przez sąsiadów. Testom przechodziła wódka weselna a w Urzędzie Stanu Blokowego Narzeczeni złożyli sobie przysięgę małżeńską. O północy podczas tradycyjnych oczepin została wybrana przyszła Młoda Para.
Zespół Intro
Wesele Justyny i Szymona
28 września 2020
Justyna i Szymon po wieloletniej znajomości i miłości której owocem jest córcia Mela pobrali się w kościele w Sułkowicach. Po ceremonii koledzy z straży OSP-Targanice Dolne zrobili szpaler pod którym Młodzi uroczyście przeszli. Przed budynkiem OSP w której Nowożeńcy zorganizowała przyjęcie weselne strażacy zorganizowali bramę weselną. Na weselu do tańca przygrywał zespół "INTRO". Na przyjęciu dużym powodzeniem cieszył się automatyczny Drink Barmix .
Młoda Para przy samochodzie ślubnym
Kabrioletem do ślubu
27 września 2020
Sylwia i Tomasz Pobrali sie w kościele w Targanicach. Do ślubu udali się samochodem "Nestor Baron" kabriolet. Po ceremonii Młoda Para wypuściła balony na szczęście i wysłuchali przygotowanego repertuaru zespołu ludowego Andrychów. Nowożeńcy przyjęcie weselne zorganizowali na sali "Czerwona Róża" w Wieprzu gdzie do tańca przygrywał zespół "Singlee".
Błogosławieństwo Młodego Pana
Wesele Anny i Piotra
20 września 2020
Anna i Piotrek pobrali się w kościele w Hecznarowicach. Przyjęcie weselne zorganizowali w OSP-Roczyny gdzie oprawę muzyczną i zabawy organizował Dj-Paweł z Kóz. Nowożeńcy swój pierwszy taniec zatańczyli w obłokach dymu zachwycając zebranych swoim układem tanecznym. Na przyjęciu nie zabrakło wielu ciekawych zabaw w których goście weselni ochoczo uczestniczyli.
Ubieranie Patrycji
Wesele w Dworku Skawińskim
13 września 2020
Patrycja i Bartłomiej wzięli ślub w kościele w Paszkówce. Zebranych gości zaprosili na przyjęcie weselne do restauracji "Dworek Skawiński". Na weselu dużym powodzeniem cieszyła się fotobudka z których zdjęć powstała pamiątkowa księga gości. Do tańca przygrywał zespłół "CARO". Nowożeńcy przygotowali niespodziankę w formie odpalenia zimnych ogni.
Tomasz ubiera się do ślubu
Z Krakowa do Świnnej Poręby
12 września 2020
Monika i Tomek pobrali się w piękny piątkowy dzień w kościele w Świnnej Porębie. Przyjęcie weselne zorganizowali w hotelu "Park Łysoń" w Inwałdzie. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Deston-Band z Krakowa. Dużym powodzeniem cieszyły się drinki serwowane przez "Bar de Prix".
Ubieranie Michała
Wesele ze Zbójnikami
23 sierpnia 2020
Ania i Michał studiowali na tej samej uczelni w Bielsku-Białej . Po siedmioletniej znajomości pobrali się w Sanktuarium w Szczyrku. Na przyjęcie weselne zebranych zaprosili do sali "Biała Róża" w Szczyrku gdzie oprawę muzyczną zapewnił DJ Arkadiusz Paszenda. Nowożeńcy przygotowali niespodziankę weselną zapraszając Kapelę Góralską ZBÓJNICY która biesiadowała z weselnikami i organizowała wspólne zabawy.
Michał ubiera się do ślubu
Wesele w Szafranie
16 sierpnia 2020
Po pięcioletniej znajomości Dominika i Michał pobrali się w kościele w Woli Filipowej. Przyjęcie weselne zorganizowani w Sali Bankietowej "SZAFRAN" z Zagaciu. Oprawę muzyczną zapewnił Dj. COLA który oprócz muzyki organizował ciekawe zabawy. Dużym powodzeniem cieszyły się drinki serwowane przez barmanów z MEGABAR.
Ubieranie Pauliny
Strażak się żeni
9 sierpnia 2020
Paulina i Marek w asyście straży pożarnej z Kleczy pobrali się w kościele w Witanowicach. Podczas jazdy na przyjęcie weselne które zorganizowali na sali OSP w Kleczy koledzy za straży zrobili weselną bramę na której nowożeńcy musieli się wykupić. Oprawę muzyczną na uroczystości zapewnił zespół CHILI. Catering "Finezja" z Przytkowic jak zawsze stanął na wysokości zadania serwując wyśmienite dania i wspaniałą obsługę w sexownych przyłbicach. Niespodzianką Nowożeńców dla gości był pokaz ogniowy przedstawiony Przez Phoenix Group z Pszczyny który zachwycił oglądających.
Siostra Młodej Pani
Wesele w "Halniakowym Dworze"
3 sierpnia 2020
Justyna i Tomasz pobrali się w kościele w Kamesznicy. Podczas uroczystości przedślubnych towarzyszyła im Kapela Góralska GRAJYNCY. W drodze na przyjęcie zatrzymała orszak weselny brama weselna na której Młoda Para zdawała test małżeński. Przyjęcie weselne zorganizowali w Halniakowym Dworze w Isdebnej gdzie do tańca przygrywał zespół Żar. Niespodzianką dla Młodej Pary był zaproszony zespół góralski KOSOR który zaprosił gości do wspólnych śpiewów i zabawy.
Brat zapina sukienkę Karonie
Ślub na Karmelu
26 lipca 2020
W lipcową sobotę Karolina i Adam pobrali się na Karmelu w Wadowicach. Po ślubie Nowożeńcy zebranych gości zaprosili do sali Old Joker w Jaroszowicach gdzie odbyło się wesele. Na przyjęciu oprawę muzyczną zapewnił zespół MALIBU. Dużym powodzeniem cieszyła się fotobudka z której powstała księga gości z życzeniami dla Młodej Pary.
Dróżki z Piotrem
Gorące wesele z Coverem
5 lipca 2020
W lipcową sobotę Paulina i Piotrek pobrali się w kościele w Bieńkówce. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali Samantha w Baczynie gdzie do tańca przygrywał zespół Cover z Bochni. Od pierwszych taktów muzyki goście bawili się wspaniale. Przed północą Nowożeńcy zaprosili zebranych gości na wspólne odpalenie zimnych ogni. O północy tradycji stała się zadość i wybrano przyszłą Młodą Parę. Zmęczona Młoda Para zapewne odsypia wesele a my mamy dla nich już kilka fotek.
Portret Młodej Pary
Wesele w Polonezie
20 czerwca 2020
Marzena i Krzysztof pobrali się wczoraj w kościele w Zagórniku. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali "Polonez" gdzie do tańca przygrywał zespół Eldorado. Na przyjęciu dużym powodzeniem cieszyły się drinki serwowane przez barmanów. O północy Nowożeńcy poddali się tradycyjnym oczepinom i wybrali przyszłą Młodą Parę. Pomimo brzydkiej pogody udało się odpalić zimne ognie i kolejny raz na szczęście odśpiewano sto lat dla Młodej Pary.
Test zgodności
Ślub w asyście strażaków z Kozińca
26 stycznia 2020
Ola i Mirek pobrali się w kościele w Zagórniku w asyście strażaków z Kozińca. Prze kościołem wypuścili balony na szczęście i udali się na salę weselną "Polonez" w Wieprzu gdzie zorganizowali przyjęcie. Pierwszy taniec Nowożeńcy zatańczyli w obłokach dymu zachwycając zebranych gości. Od pierwszych taktów muzyki zespołu "Samo Sedno" goście bawili się wspaniale. Niespodzianką dla gości była foto-budka i drink-bar. Ola i Mirek w ramach podziękowań swoim rodzicom przygotowali specjalną prezentację.
Błogosławieństwo Mateusza
Peugeotem z 50-tych do ślubu
19 stycznia 2020
Małgorzata i Mateusz pobrali się w kościele w Witanowicach. Do ślubu jechali zabytkowym Peugeotem 203 z pięćdziesiątych lat. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali weselnej "Dom Weselny Chlebiccy" w Spytkowicach gdzie oprawę muzyczną poprowadził zespół "Pokusa". O północy Młody Pan zanurkował po podwiązkę a przyszły Młody Pan przeszedł test małżeński.
Krojenie torta
Pierwsze wesele w 2020 roku
5 stycznia 2020
Sylwia i Damian w pierwszą sobotę 2020 roku pobrali się w kościele w Zagórniku. Na przyjęcie weselne zaprosili zebranych gości do domu weselnego "Polonez" w Wieprzu gdzie do tańca przygrywał zespół Tequila. Na przyjęciu dużym powodzeniem cieszyła się foto-budka z których zdjęć powstała pamiątkowa księga gości. Na wesele przyjechała ciocia z Ameryki która obdarowała Nowożeńców licznymi prezentami. Po oczepinach weselnicy zatańczyli taniec Belgijski.
Przy fotobudce
Wesele w Hutniku
29 grudnia 2019
Natalia i Grzegorz po sześciu latach znajomości pobrali się w grudniową sobotę w kościele w Kętach. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali Hutnik w Kętach gdzie oprawę muzyczną poprowadził Dj Jordan z Rybnika. Nowożeńcy swój pierwszy taniec zatańczyli w obłokach dymu. Na weselu nie zabrakło zabaw w których goście brali ochoczo udział.
Młoda Para w tańcu
Maluchem do ślubu
8 grudnia 2019
Paulina i Jakub w grudniową sobotę zawarli związek małżeński. Ceremonię ślubu i przyjęcie weselne zorganizowali w sali "Polonez" w Wieprzu gdzie zaprosili wszystkich gości. Na uroczystość szumnie udali się żółtym Fiatem 126p. Oprawę muzyczną poprowadził jak zwykle niezawodny, człowiek-orkiestra Dj Radek. Na przyjęciu dużym powodzeniem cieszyła się foto-budka z której zdjęć powstała pamiątkowa księga gości.
Zdjęcie grupowe rodzinne
Wesele z DJ-Radkiem
27 października 2019
W październikowy weekend Katarzyna i Dawid wypowiedzieli sakramentalne tak w kościele w Wieprzu a następnie zaprosili gości do restauracji "Adria" gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. Oprawę muzyczną zapewnił DJ-Radek który także zaoferował fotobudkę która cieszyła się dużym powodzeniem.
Błogosławieństwo Młodej Pary
Marysia i Dawid w Karpiku
27 października 2019
Maria i Dawid w październikową sobotę pobrali się w kościele parafialnym w Bachowicach gdzie ślubu udzielił im kuzyn. Przyjęcie weselne zorganizowali w restauracji "Karpik" w Graboszycach gdzie do tańca przygrywał zespół "Kruca Banda" z okolic Nowego Sącza. Wodzirej weselny towarzyszył Młodej Parze pod domem oraz podczas uroczystości weselnej zabawiając gości. Podczas oczepin porwano Dawida i zakuto w dyby a Marysia musiała go poprzez taniec z gośćmi wykupić. Po oczepinach zorganizowano konkurs znajomości Młodej Pary.
Dziewczyny robią sobie selphi
Kasia i Wojciech już razem
21 października 2019
Katarzyna i Wojciech pobrali się w kościele w Targanicach. Po ceremonii wypuścili czerwone balony na szczęście i zaprosili gości na przyjęcie weselne do hotelu "Łysoń" w Inwałdzie gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. W obłokach dymu i konfetti zatańczyli swój pierwszy taniec. Zespół "Black Jack" zapewnił oprawę muzyczną. Nowożeńcy zaprosili gości do wspólnego odpalenia zimnych ogni. Na weselu dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka.
Siostra ubiera Renatę
Wesele z Allegro
20 października 2019
W ciepły październikowy weekend Renata i Paweł pobrali się w kościele w Sułkowicach Łęgu. Przyjęcie weselne zorganizowali w restauracji Old-Joker w Jaroszowicach. Do tańca przygrywał zespół Allegro z Tarnowa który również organizował liczne zabawy. Od pierwszych taktów muzyki goście bawili się wyśmienicie.
Sylwia i Krzysztof w lesie
Z Ameryki do Polski
13 października 2019
Sylwia i Krzysztof mieszkają w USA i tam się pobrali i zorganizowali wesele a wczoraj urządzili drugie przyjęcie dla rodziny mieszkającej w Polsce. Uroczystość rozpoczęli wspólnym toastem i pierwszym tańcem. Oprawę muzyczną zapewnił zespół "Dravox".
Ubieranie Darii
Poznali się w pierwszej klasie podstawówki
6 października 2019
Daria i Patryk znają się już 19 lat. Od początku szkoły podstawowej chodzili do jednej kasy. Po siedmiu latach spotykania się razem pobrali się w kościele w Sułkowicach Łęgu. Koledzy Patryka z Orkiestry Dętej nie zważając na deszcz zapewnili oprawę muzyczną. Strażacy z Targanic Dolnych przygotowali bramę weselną i sowicie polewali wszystkich przejeżdżających. Po ślubie zaprosili wszystkich gości na salę OSP-Wieprz gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. Nowożeńcy swoim pierwszym tańcem zachwycili zebranych a goście weselni od pierwszych taktów muzyki w wykonaniu zespołu Intro ruszyli ochoczo do zabawy.
obraczki slubne
Wesele z Oskarem
29 września 2019
Kinga i Adrian postanowili się pobrać i we wrześniową sobotę udali się do kościoła w Jawiszowicach gdzie powiedzieli sakramentalne tak. Po ceremonii udali się na salę "Czerwona Róża" w Wieprzu gdzie zorganizowali wesele. Na początku wesela goście złożyli ślubowanie dobrej zabawy którą zapewniał zespół Wenus Band. Nowożeńcy zatańczyli z dziećmi kaczuszki i odpalili zimne ognie oraz race kibica.
Krzysztof z dróżkami
Wesele z Top-Music
22 września 2019
Barbara i Krzysztof w ostatnią sobotę lata pobrali się w kościele w Stanisławie Dolnym. Po ślubie zaprosili gości do hotelu Tatarscy gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Top-Music z Olkusza. Nowożeńcy podczas wesela zaprosili zebranych gości do wspólnego odpalenia zimnych ogni. O północy Młoda Para podzieliła się obowiązkami małżeńskimi i zaoferowali weselnikom wiele zabaw oczepinowych.
Ubieranie Marzeny
Wesele z Pawłem Gołeckim
17 września 2019
W wrześniową sobotę Marzena i Piotr udali się do zabytkowego kościoła w Brodach gdzie wzięli ślub. Po ceremonii zebranych gości zaprosili do restauracji "Old Jocker" gdzie zorganizowali swoje wesele. Oprawę muzyczną zapewnił Paweł Gołecki wraz z swoim zespołem. Nowożeńcy swój pierwszy taniec zatańczyli w obłokach dymu zachwycając zebranych. Małżonkowie zaprosili barmana który zaprezentował swój pokaz. O północy Nowożeńcy przeszli pozytywnie test zgodności.
Ubieranie Angeliki
Wesele w Melaxie
15 września 2019
Po pięciu latach znajomości Angelika i Paweł pobrali się w kościele w Kamesznicy. Przyjęcie weselne zorganizowali w pensjonacie "Melaxa" w Węgierskiej Górce gdzie do tańca przygrywał zespół "Jazzda Band". Od pierwszych taktów muzyki goście weselni bawili się wspaniale. W trakcie wesela wyskoczyliśmy z Młodą Parą na łąkę nad bacówką gdzie zrobiliśmy parę fotek. Podczas wesela czterech odważnych mężczyzn wzięło udział w konkursie tańca.
Klaudia się ubiera
Wesele z Finezją
8 września 2019
Klaudia i Paweł pobrali się w kościele parafialnym w Barwałdzie Górnym. Podczas jazdy na ślub Nowożeńcy zostali poddani testom sprawnościowym przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z Barwałdu Górnego. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali OSP-Kopytówka gdzie to tańca przygrywał zespół Pokusa. Klaudia i Paweł zaprosili na wesele animatorkę która podczas zabawy z dziećmi przygotowała prezent dla Nowożeńców. Przeróżne drinki serwowane przez niezawodny catering Finezja cieszyły się dużym powodzeniem. O północy podczas oczepin panny oraz kawalerowie szukali atrybutów weselnych w pudelkach sobie przekazywali w kółeczku.
Zdjęcie taty
Ślub z chrzcinami
7 września 2019
Justyna i Wojtek pobrali się w kościele w Frydrychowicach gdzie po ślubie ochrzcili swojego synka. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali Willa Róż w Zakrzowie gdzie do tańca przygrywał zespół Tequila. Po ceremonii podczas jazdy na salę koledzy z klubu piłkarskiego zrobili bramę weselną. Przed północą Małżonkowie zaprosili gości do wspólnego zapalenia zimnych ogni. Podczas oczepin muszkę złapał świadek wesela który na oczach wszystkich gości oświadczył się swojej wybrance która złapała podwiązkę.
Obrączki ślubne
Wesele w Dworku Bestwinka
2 września 2019
Agnieszka i Piotr po pięcioletniej pobrali się w kościele w Pisarzowicach. Przyjęcie weselne zorganizowali w ekskluzywnym lokalu "Dworek Bestwinka" gdzie gości zabawiał Dj KamTi. Na przyjęciu nie zabrakło przeróżnych zabawa w których ochoczo brali udział zebrani goście. Na weselu nie zabrakło pociągu weselnego którym goście jeżdżąc po świecie zatańczyli tańce regionalne. Przed północą Nowożeńcy podzielili się obowiązkami małżeńskimi a podczas oczepin wybrali przyszłą Młodą Parę.
Ubieranie Młodej Pani
Wesele w Starej Wsi
1 września 2019
Małgorzata i Sebastian w sierpniową sobotę pobrali się w kościele w Starej Wsi. Po ceremonii pieszo przeszli na salę OSP w Starej Wsi gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Na weselu nie zabrakło zabaw w których ochoczo brali udział zaproszeni goście. Po północy starostowie częstowali wszystkich gości nalewką własnej roboty i specjalnymi ciasteczkami.
Marysia robi makijaż
Uwieńczenie wieloletniej znajomości
16 sierpnia 2019
Marysia i Kuba wieloletni trener KS-Beskid Andrychów po jedenastu latach znajomości pobrali się w kościele w Andrychowie. Stylem amerykańskim On zobaczył Ją dopiero w kościele gdy samotnie podążała w jego kierunku. Po ślubie na szczęście zostali obsypani pieniędzmi i wypuścili w niebo czerwone balony. Przyjęcie weselne Nowożeńcy zorganizowali w Domu Weselnym "Polonez" w Wieprzu gdzie oprawę muzyczną zapewnił zespół "Vega" z Andrychowa. Swój pierwszy taniec zatańczyli w obłokach dymu z przepiękną choreografią którą zachwycili zebrany. Na imprezie dużym powodzeniem cieszyła się fotobudka z której zdjęć powstała ciekawa księga gości. Na weselu Marysia i Jakub podziękowali swoim rodzicom za wychowanie prezentami i ciekawą prezentacją którą sami przygotowali.
Zespół Różowa Pantera pod domem Młodego Pana
W asyście strażaków
11 sierpnia 2019
Marta i Kamil po siedmiu latach znajomości pobrali się w kościele w Wieprzu. Do ślubu jechali czerwonym Mustangiem w asyście wozów strażackich i kolegów z OSP-Sułkowice Łęg. Po ceremonii Nowożeńcy wraz z zaproszonymi gośćmi udali się na wesele do sali OSP-Wieprz gdzie oprawę muzyczną zapewnił zespół Różowa Pantera. Marta i Kamil w podziękowaniu swoim rodzicom oprócz prezentów przedstawili prezentację multimedialną którą przygotowali. Podczas przyjęcia Młoda Para zaprosiła gości do pociągu weselnego w którym zwiedzając świat odtańczyli regionalne tańce. O północy Małżonkowie poddali się testowi zgodności który zdali wyśmienicie.
Weronika zakłada kolczyka
Wesele w Polonezie
28 lipca 2019
Weronika i Mateusz pobrali się w kościele w Bulowicach. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali weselnej "Polonez" gdzie do tańca przygrywał zespół "Bumerang". Na weselu dużym powodzeniem cieszyły się drinki serwowane przez profesjonalnego barmana.Gdy na zewnątrz zrobiło się ciemno Nowożeńcy zaprosili gości weselnych do wspólnego zapalenia sztucznych ogni. O północy Małżonkowie poddali się tradycyjnym oczepinom i wśród zebranych panien i kawalerów wybrali przyszła Młodą Parę.
Ubieranie Matusza do ślubu
Wesele z Pasją
21 lipca 2019
Justyna i Mateusz w lipcową sobotę pobrali się w kościele w Jaśkowicach. po ślubie wraz z zaproszonymi gośćmi udali się do sali weselnej "Pasja" w Przeciszowie gdzie odbyło się wesele. Na przyjęciu do tańca przygrywał zespół "CARO" przy którego muzyce weselnicy bawili się wyśmienicie. Nowożeńcy zafundowali gościom atrakcję weselną w postaci foto-budki "ZabawnaFotobudka" która cieszyła się dużym powodzeniem. Powstałe w niej fotki zasiliły księgę gości tworząc wspaniałą pamiątkę dla Młodej Pary. Po północy Justyna i Mateusz koło sali zapalili sztuczne ognie które uświetniły tę uroczystość.
Jolanta ubiera się do ślubu
Zabytkowym Peugeotem do ślubu
14 lipca 2019
Jolanta i Mateusz pobrali się w kościele w Bielanach gdzie udali się zabytkowym Peugeotem z lat sześćdziesiątych. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali bankietowej "Pasja" w Przeciszowie. Podczas wesela dziewczyny z panieńskiego i panowie z kawalerskiego zatańczyli z Nowożeńcami i ofiarowali im pamiątkowe prezenty. O północy wedle tradycji weselnej Małżonkowie poddali się oczepinom i wyprali przyszła Młodą Parę.
Siostra ubiera Joannę do ślubu
Wesele z Wenusem
7 lipca 2019
W letnią sobotę Joanna i Szymon pobrali się w kościele w Rzykach. Pod domem Młodego Pana Koleżanki Mamy z Koła Gospodyń z Przybradza zrobiły bramę weselną na której zaśpiewały przyśpiewki weselne. W czasie jazdy do kościoła poprzebierane koleżanki Joasi z pracy także zrobiły bramę życząc Nowożeńcom miłości i szczęścia. Małżonkowie na wyjściu z kościoła zostali obsypani pieniędzmi, płatkami, ryżem i wypościli biało-czerwone balony w kształcie serca które wzbiły się w niebo. Wszystkich gości zaprosili na salę OSP-Wieprz gdzie zorganizowali wesele. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Wenus-Band z Rzyk. Goście bawili się wyśmienicie.O północy Joasia i Szymon zdali pozytywnie test znajomości i wybrali przyszłą Młodą Parę.
Zespół Sekret
Koło gospodyń na bramie weselnej
2 lipca 2019
Joanna i Krystian po pięciu latach znajomości pobrali się w kościele w Wysokiej. W drodze do kościoła koleżanki z Koła Gospodyń z Wysokiej zrobiły bramę weselną na której zaśpiewały piosenkę ułożoną specjalnie na tę uroczystość. Po ceremonii na wyjściu z kościoła koledzy z pracy Krystiana zrobili szpaler pod którym przeszli Nowożeńcy. Młoda Para przyjęcie weselne zorganizowała w sali OSP-Kopytówka gdzie do tańca przygrywał zespół SEKRET z Frydrychowic. Po północy obsługa kulinarna FINEZJA zaprosiła wszystkich do biesiady weselne zakończonej wspólnymi tańcami.
Tata błogosławi Bartłomieja
Wesele w Rezydencie
23 czerwca 2019
Aleksandra i Bartek po ośmiu latach znajomości pobrali się w kościele w Stanisławie Górnym. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali bankietowej "Rezydent" w Rudniku. Przed wejściem na salę Nowożeńcy wypuścili biało-czerwone balony które wbiły się w niebo. Na przyjęciu oprawę muzyczną zapewnił zespół "Endlers" który od pierwszych taktów muzyki zachęcił wszystkich do zabawy. Na początku wesela zebrani goście złożyli przysięgę weselną którą wypełnili bawiąc się wyśmienicie.
Mateusz szykuje się na ślub
Wesele Pauliny i Mateusza
17 czerwca 2019
Paulina i Mateusz po pięciu latach znajomości pobrali się w kościele w Sułkowicach. Na przyjęcie weselne zaprosili wszystkich gości do zajazdu "Złota Rybka" gdzie oprawę muzyczną zapewnił Dj z Krakowa. Podczas zabawy wszyscy goście przebrali się w gadżety weselne i zatańczyli kankana. Ojciec Pauliny dał w prezencie córce atrybuty góralskie aby pamiętała skąd pochodzi. O północy Nowożeńcy przeszli test zgodności który wykazał że poznali się bardzo dobrze.
Ubieranie Młodej Pani
On i Ona z Kamesznicy
16 czerwca 2019
Klaudia i Dawid w asyście kuzyna z swoją młodzieżową kapelą góralską pobrali się w kościele w Kamesznicy Górnej. Podczas jazdy na ślub na bramie weselnej przeszli test narzeczeński który zdali wyśmienicie. Po ceremonii wypuścili balony na szczęście i udali się wraz z gośćmi na salę weselną "Halniakowy Dwór" gdzie odbyło się wesele. Do tańca przyygrywał zespół "Barszcze" z Żywca. Noworzeńcy zaprosili na swoje przyjęcie górali którzy swoim repertuarem regionalnym urozmaicili wesele zachęcając wszystkich do wspólnych śpiewów i zabawy.
Obrączki ślubne
Ślub Krakowianki z Góralem
16 czerwca 2019
W upalny piątek Jolanta i Wojtek pobrali się w zabytkowym kościółku w Szczyrku gdzie podczas życzeń towarzyszyła im kapela góralska. Przyjęcie zorganizowali w karczmie "Gospoda Polska" w Szczyrku gdzie do tańca przygrywał zespół "Jak By Co" z Zawoi. Nie zważając na panujący upał goście bawili się wytrwale. Przed północą podczas biesiady górale z kapeli "Póki Co" przeprowadzili test dla pań gry na trombicie który wywołał wiele śmiechu wśród zebranych.
Orkiestra dęta pod domem Darka
Ślub klarnecistki z tenorzystą
2 czerwca 2019
Izabela i Dariusz znają się od dziesięciu lat. Ona grała w orkiestrze dętej w Bulowicach na klarnecie a On na tenorze w Czańcu. Bliżej poznali się trzy lata temu w pracy i od tej pory są razem. Owocem ich miłości jest Kacperek który był honorowym gościem na weselu. W dniu ślubu orkiestry dęte zagrały pod domami Nowożeńców uświetniając tę uroczystość. Izabela jest strażaczką w OSP-Bulowice i strażacy wychodzących z kościoła Małżonków powitali tradycyjnym szpalerem. Nowożeńcy przyjęcie weselne zorganizowali w sali WDK-Czaniec gdzie do tańca przygrywał zespół "Extreme".
Zabawa weselna
Wesele z fajerwerkami
26 maja 2019
Paulina i Wojciech poznali się na facebooku. Młody Pan oświadczył się Młodej Pani na platformie widokowej w Woli Kroguleckiej. Po pięciu latach znajomości pobrali się w kościele w Krzeszowicach. Na przyjęcie weselne wybrali salę Teqila w Zembrzycach gdzie zaprosili swoich gości. Gości weselnych bawił zespół "Eleganci" z Lipnicy Wielkiej. Nowożeńcy przed północą zaprosili wszystkich gości na pokaz sztucznych ogni. Podczas oczepin zespół zorganizował kilka zabaw weselnych w których weselnicy ochoczo brali udział.
Sesja zdjęciowa wykonana na ranczo.
Plener na ranczo
19 maja 2019
Sesja zdjęciowa wykonana na ranczo.
Bukiet ślubny
Kolejne wesele w rodzinie
19 maja 2019
Magda i Sławomir poznali się na dyskotece i po ponad trzyletniej znajomości pobrali się w kościele w Sułkowicach. Po ceremonii Młoda Para wraz z gośćmi udała się do sali OSP-Wieprz gdzie zorganizowała przyjęcie weselne. Oprawę muzyczną przed ślubem i na weselu zapewnił zespół "ACTIV". W trakcie zabawy Nowożeńcy wypuścili w niebo wielki czerwony lampion. Kolejny raz miło nam było spotkać wszystkie Młode Pary nawet z prawie dwudziestoletnim stażem małżeńskim którym rejestrowaliśmy ich uroczystości ślubne.
Klaudia robi makijaż
Ślub góralki z kaszubem.
19 maja 2019
Klaudia z gór a Paweł nad morza poznali się w Anglii gdzie razem pracowali. Po czterech latach znajomości postanowili się pobrać w kościele w Ponikwi. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali Old Jocker w Jaroszowicach gdzie do tańca przygrywał im zespół "Nowy Folder". Od pierwszych taktów muzyki goście bawili się wyśmienicie.
Seria zdjęć wykonana w ogrodach "Kapias" w Goczałkowicach
Plener w ogrodach "Kapias"
18 maja 2019
Seria zdjęć wykonana w ogrodach "Kapias" w Goczałkowicach
Seria zdjęć wykonanych nad jeziorami.
Plener nad jeziorem
15 maja 2019
Seria zdjęć wykonanych nad jeziorami.
plener-slubny-w-gorach-tatry-lomnica
Plener w górach
14 maja 2019
Serię zdjęć plenerowych rozpoczynamy zdjęciami wykonanymi w górach.
obrączki ślubne
Wesele w Zielonej Skarpie
12 maja 2019
W słoneczną sobotę Honorata i Przemek udali się do kościoła w Bulowicach gdzie wzięli ślub. Po ceremonii wychodzących z kościoła Nowożeńców obsypano na szczęście płatkami róż i pieniędzmi które zbierali ochoczo. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali "Zielona Skarpa" na Bolęcinie gdzie oprawę muzyczną zapewnił zespół "Sekret" z Frydrychowic przy którego muzyce zebrani goście bawili się wyśmienicie. Młoda Para do utworu Ed Sheeran Perfect odtańczyła perfekcyjnie swój pierwszy taniec, którym zachwyciła zebranych gości. Na weselu Honorata i Przemek także zatańczyli z dziećmi kaczuszki a o północy poddali się oczepinom i wybrali przyszłą Młodą Parę. Miło nam było spotkać kolejny raz Małżeństwa którym rejestrowaliśmy ich uroczystości.
Błogosławieństwo u Marcina
Tysiąc koni w bryce Młodej Pary
5 maja 2019
W majową sobotę Małgosia i Marcin w zabytkowym kościele wzięli ślub. Na ceremonię udali się pieszo w asyście gości weselnych oraz kapeli góralskiej Skowyrni z Limanowej. Po ślubie na wyjściu z kościoła zostali obsypani na szczęście obficie pieniędzmi i ryżem. Nowożeńcy "Karpik Łowisko" w Graboszycach wybrali na przyjęcie weselne gdzie wybrali się najmocniejszym audi w europie https://youtu.be/Dl-4vPnbRsU . Po oczepinach na których wybrano przyszłą nową Młodą Parę przeprowadzono zabawę oczepinową "Jaka to melodia" w której rywalizowali między sobą goście Młodej Pary. a Małgosia z pośród panów udających różne głosy zwierząt szukała Marcina i nie zawsze jej się to udawało.
Gosia zakłada podwiązkę
Ślub z niespodzianką
28 kwietnia 2019
W kwietniową sobotę Małgorzata i Piotr postanowili się pobrać. Podczas uroczystości przedślubnych towarzyszyła im kapela góralska "Kosor" która swoimi przyśpiewkami wprowadziła wszystkich w klimat weselny. W trakcie Mszy Św. w kościele w Frydrychowicach Gosia z koleżankami z scholi zaśpiewała dla Piotrka robiąc mu miłą niespodziankę. Na wyjściu z kościoła na Młodą Parę czekały tysiące baniek mydlanych i pudełka z balonami które wypuścili na szczęście w niebo. Na przyjęcie weselne Młodzi zaprosili wszystkich gości na salę WDK-Olszyny gdzie do tańca przygrywał zespół "Beskid-Band". NA weselu dużym powodzeniem cieszyła się fotobudka w której powstało dużo zdjęć do pamiątki ślubnej. Przed północą Młoda Para zaprosiła wszystkich gości przed salę gdzie wspólnie zapalili sztuczne ognie.
Błogosławieństwo Kamila
Wesele z Elvisem
3 marca 2019
Ewa i Kamil poznali się na dyskotece w Wirażu. Po ośmiu latach znajomości pobrali się w kościele w Sułkowicach. Po ceremonii zaprosili gości do domu weselnego "Zielona Skarpa". Podczas zabawy dzieci odwiedził bałwan Olaf który zatańczył z nimi kaczuszki. Na weselu przygrywał zespół "Black Jack" przy którym goście bawili się wyśmienicie.
ubieranie Klaudii
Wesele z Różową Panterą
17 lutego 2019
Klaudia i Sławek pobrali się w kościele w Zagórniku gdzie wychodząc po ceremonii zostali posypani białymi płatkami.Przyjęcie weselne zorganizowali w sali Czerwona Róża gdzie do tańca przygrywał zespół "Różowa Pantera". Od pierwszych taktów muzyki goście weselni bawili się wyśmienicie. Na weselu nie mogło zabraknąć kaczuszek które zatańczyła z dziećmi przybyła niespodzianie Różowa Panterka. O północy na oczepinach wybrano nową Młodą Parę która jako test musiała zatańczyć tango z figurami.
Krojene torta
Ślub w karnawale
3 lutego 2019
W bardzo ciepłą sobotę jak na tę porę roku Agnieszka i Damian wzięli ślub w kościele w Kętach. Na przyjęcie weselne zaprosili gości do sali OSP-Czaniec, gdzie do tańca przygrywał zespół "TALIZMAN". Na przyjęciu nie zabrakło zabaw weselnych w których uczestnicy rywalizowali z ogromnym zapałem. O północy nowożeńcy zaliczyli test zgodności, w większości pytań odpowiadając tak samo. Po oczepinach zorganizowano noc cygańską na którą przybyli przebierańcy i biesiadowali przy ognisku na środku sali.
Ubieranie Sabiny
Raptorem do ślubu
28 października 2018
Sabina i Grzegorz już po ślubie, który zawarli w kościele w Czańcu. Gości weselnych na przyjęcie zaprosili do restauracji Adria w Andrychowie gdzie człowiek-orkiestra DJ Radek przygrywał do tańca. Na weselu nie zabrakło kaczuszek które ochoczo zatańczyły zebrane dzieci. O północy mimo zawziętości kawalerów aby nie dopuścić Sabiny do Grzegorza udało się przeprowadzić oczepiny i wybrać przyszłą Nową Parę.
Rodzice błogosławią Michała
Noc cygańska na weselu
28 października 2018
Monika i Michał pobrali się w kościele w Nidku. W drodze do kościoła sąsiedzi i znajomi przygotowali Narzeczonym ciekawe bramy weselne na których wykupili się obficie. Przyjęcie weselne zorganizowali na sali OSP-Witkowice gdzie zabawę prowadził zespół Sunday. Noworzeńcy rozpoczynając przyjęcie weselne odtańczyli swój pierwszy taniec zdumiewając gości płynnością i ciekawym układem choreograficznym.
Kapela wujka Jaśka
Wesele w Adrii
21 października 2018
Daniela i Piotr postanowili się pobrać i w październikową sobotę wzięli ślub w kościele w Andrychowie. Znajomi rodziców z kapeli "WUJKA JAŚKA" grali marsze pod domem Noworzeńców czekając na ich wyjście. Na drodze podczas przejazdu do kościoła kolega z pracy Piotra wiekowymi trabantami zorganizował bramę weselną na której musieli się wykupić. Przed ślubem w parku koło kościoła na pamiątkę zrobiliśmy kilka zdjęć plenerowych. Po ceremonii zaproszeni goście udali się do restauracji "Adria" w Andrychowie gdzie zorganizowali przyjęcie weselne.Oprawę muzyczną zapewnił zespół "Remix Band". Miło nam było znów spotkać na tym weselu małżeństwa którym także rejestrowaliśmy ich uroczystości.
Kinga podczas ubierania
Ślub i chrzest w jednym
21 października 2018
Kinga i Sebastian pobrali się parę lat temu i mają już dwoje dzieci a w sobotę wzięli ślub w kościele w Wadowicach gdzie podczas uroczystości ochrzcili także swojego syna. Przyjęcie weselne zorganizowali w OSP-Wieprz gdzie do tańca przygrywał zespół ACTIVE z Wieprza. Małżonkowie na pierwszy taniec przygotowali układ taneczny, który wykonali perfekcyjnie i zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Podczas podziękowania Nowożeńcy w maskach rodziców w ich imieniu odtańczyli miks muzyczny.
Błogosławieństwo Marcina
Zwieńczenie trzynastoletniej znajomości
14 października 2018
Angelika i Marcin poznali się już w szkole podstawowej. Są razem od gimnazjum a po trzynastu latach znajomości pobrali się w Bazylice w Wadowicach. Po ślubie wynajętym mercedesem udali się do restauracji "Arkadia" w Kleczy gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. Oprawę muzyczną zapewnił zespół "Różowa Pantera Band". Podczas zabawy dzieci i bawiących się gości odwiedziła Różowa Pantera która zatańczyła z wszystkimi kaczuszki. O północy nowo wybrana a Młoda Para zatańczyła tango z kwiatkiem, a Nowożeńcy przeszli test zgodności który zdali wyśmienicie.
Ubieranie Krzysztofa
Wesele z gadżetami
7 października 2018
Patrycja i Krzysztof powiedzieli sobie sakramentalne TAK w kościele w Inwałdzie. Po ślubie zabrali gości na salę OSP-Wieprz gdzie odbyło się wesele. Nowożeńcy przygotowali układ choreograficzny na pierwszy taniec którego wykonanie goście nagrodzili wielkimi brawami. Na przyjęciu zespół muzyczny SAX-PISTOLS zapewnił oprawę muzyczną zachęcając wszystkich do zabawy. Młoda Para przygotowała gadżety weselne, które wykorzystywaliśmy do pamiątkowych fotek. Podczas rywalizacji w zabawie "ręka noga" wygrali Aneta i Kamil brat Patrycji których miło wspominamy z ich wesela z przed roku.
Klaudia robi makijaż
Wesele Klaudii i Dawida
7 października 2018
Klaudia i Dawid w ciepłą październikową sobotę pobrali się w kościele w Bielanach. Przed kościołem zostali obsypani na szczęście bilonem i wypuścili białe gołębie, które były niespodzianką od świadków. Na sali OSP-Zasole zorganizowali przyjęcie weselne gdzie do tańca przygrywał zespół "INTRO". Na weselu Nowożeńców odwiedził trzymiesięczny syn który rozkochał w sobie wszystkich gości. W ramach podziękowań dla rodziców Młoda Para przygotowała pokaz zdjęć z młodych lat. Na przyjęciu nie zabrakło zabawy w której uczestnicy musieli wykazać się sprytem i pomysłowością.
Zespół gra pod domem
Górale z Straconki na weselu w Kozach
1 października 2018
Edyta i Marek pobrali się w kościele w Kętach Podlesiu gdzie po ceremonii wypuścili białe gołębie na szczęście. Na wesele Nowożeńcy zaprosili gości do Domu Kultury w Kozach gdzie do tańca przygrywał zespół z Łodygowic. Na przyjęcie weselne zawitał Kapela Góralska z Straconki. Górali zabawiali gości biesiadując razem z nimi. Po pokrojeniu tortu Edyta i Marek zabrali nas do parku na krótką sesję zdjęciową.
Ojciec błogosławi sebastiana
Do ślubu Range Roverem
30 września 2018
Ania i Sebastian są już po ślubie który zawarli w kościele w Choczni. Koledzy z pracy zrobili bramę weselną na której Nowożeńcy musieli się wykazać umiejętnościami manualnymi i wykupić okowitą weselną. Małżonkowie na przyjęcie weselne wybrali restaurację "Old-Jocker" e Jaroszowicach i tam zaprosili wszystkich gości, gdzie do tańca przygrywał zespół "Sekret". Po pierwszym tańcu wyskoczyliśmy na szybką sesję zdjęciową którą wykonaliśmy koło sali wykorzystując otaczającą przyrodę.
Dróżka zapina kolczyki Sylwii
Wesele w słonecznikach
23 września 2018
Sylwia i Piotr we wrześniową sobotę pobrali się w kościele w Tomicach. Po drodze do kościoła strażacy z Tomic zrobili bramę weselną na której wężami lali strumienie wody na przejeżdżający samochód Młodej Pary. Po ślubie białym Range-Rowerem udali się na salę OSP-Wieprz gdzie odbyło się ich wesele. Nowożeńcy przygotowali atrakcję weselną w postaci pokazu barmańskiego podczas którego Małżonkowie częstowali się drinkami. Na przyjęciu do tańca przygrywał zespół "Mirage" z Tomic. Od pierwszych taktów muzyki goście bawili się wspaniale. O północy wybrana przyszła Młoda Para zatańczyła rockandrolla w nietypowych strojach weselnych.
Kamil ubiera się na wesele
Wesele z wróżką i pingwinem
23 września 2018
Sara i Kamil pobrali się w kościele w Ponikwi. Po ceremonii udali się do restauracji "Sonata" w Mucharzu gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. Nowożeńcy dla dzieci przygotowali niespodziankę w postaci animatorów wróżki i pingwina którzy mieli dla nich wiele ciekawych zabaw. Na sali do tańca przygrywał człowiek-orkiestra Dj.Radek, który utworem "Jedzie Pociąg" zabrał gości na wycieczkę po Europie.
Ubieranie Moniki
Poznali się na Dniach Andrychowa
16 września 2018
Monika i Rafał poznali się trzy lata temu na moście na Dniach Andrychowa. Po roku znajomości Rafał oświadczył się Monice na moście "Zakochanych" w Krakowie. Czas szybko mija i dziś nadszedł ten dzień gdy powiedzieli sobie sakramentalne TAK w kościele w Roczynach. Po ceremonii przed kościołem wypuścili białe gołębie na szczęście i wraz z gośćmi udali się do pobliskiej sali OSP-Roczyny gdzie zorganizowali przyjęcie weselne. Na weselu do tańca przygrywał zespół Kamelband i wszyscy goście bawili się wyśmienicie.
samochód ślubny
Ślub miłośników gór
16 września 2018
Dorota i Tomek miłośnicy gór realizujący wspólne pasje pobrali się w kościele w Sułkowicach-Bolęcinie gdzie po ceremonii wychodząc z kościoła przeszli pod szpalerem utworzonym przez strażaków. Nowożeńcy po ślubie zabytkowym Mustangiem udali się do hotelu "Czarny Groń" gdzie na przyjęcie zaprosili swoich gości. Oprawę muzyczną zapewnił zespół 'Artigo" który także zorganizował zabawy weselne w których weselnicy często brali udział. Młoda Para dla gości przygotowali niespodziankę w postaci fotobudki i sztucznych ogni zapalanych przez wszystkich.
Dzieci z obrączkami
Z gołębiami na szczęście
10 września 2018
Wioletta i Krzysztof postanowili się pobrać i wzięli ślub w kościele w Grojcu. Podczas drogi na ceremonię sąsiedzi i znajomi zrobili bramy weselne na których słono się obłowili. Po wyjściu z kościoła Nowożeńcy wypuścili białe gołębie i na szczęście zostali obsypani ryżem, pieniędzmi i confetti. Przyjęcie weselne zorganizowali w Domu Ludowym w Grojcu gdzie do tańca przygrywał zespół "KLIMAT". Na przyjęciu dużym powodzeniem cieszyły się drinki serwowane przez barmana. Po północy większość gości ochoczo zatańczyli taniec Belgijski.
obrączki ślubne
Narzeczona z pod Jawornicy
9 września 2018
Klaudia i Jacek w wrześniową sobotę pobrali się w kościele w Targanicach. Nowożeńcy na ślub jechali terenowym pickupem z pod samej góry Jawornica gdzie mieszka Młoda Pani. Po drodze sąsiadki poprzebierane na cyganki zrobiły bramę weselną wróżąc Młodym szczęście i dużo miłości. Po ceremonii wraz z gośćmi udali się do restauracji "Adria" w Andrychowie gdzie czekał już na niech zespół "For You Band" w którym na codzień grywa Mariusz - szwagier Jacka. Od pierwszych taktów muzyki goście bawili się wyśmienicie.
Mama błogosławi Dominika
Wesele z Ameryką
2 września 2018
Katarzyna i Dominik poznali się dzięki siostrze która jest fryzjerką. Po trzech latach znajomości pobrali się w kościele w Kleczy Dolnej. Na drodze do kościoła koledzy z pracy Kasi zrobili bramę weselną na której musiała poukładać kartony mleka na regale. Po ślubie Nowożeńcy zabrali gości weselnych do sali "Czerwona Róża" w Wieprzu gdzie zorganizowali przyjęcie. Do tańca przygrywał zespół "Ameryka" który swoim różnorodnym repertuarem zadowolił wszystkich gości bawiących się wytrwale. W trakcie wesela wyskoczyliśmy na szybką sesję plenerową do Zagórnika gdzie miejscowe skałki zachwyciły Nowożeńców.
Ubieranie Anety
Kaszub i góralka już po ślubie
26 sierpnia 2018
Aneta i Marcin poznali się przez internet. Dzieliła ich kilkuset kilometrowa odległość, On z Kaszub a Ona z Beskidu. Po prawie trzech latach znajomości pobrali się w kościele w Wieprzu. Przyjęcie weselne zorganizowali w restauracji "Czerwona Róża" w Wieprzu gdzie muzyczną oprawę zapewnił Dj Radek. Rodziny Nowożeńców szybko się zintegrowali i razem bawili się wyśmienicie.
Młody Pan nalew wódkę
Gwiazda trąbki się żeni
15 sierpnia 2018
Justynę i Romana połączyła miłość do muzyki. Od lat grają razem w Orkiestrze Dętej - Roczyny gdzie Roman jest kapelmistrzem grającym na trąbce a Justyna na saksofonie. Pobrali się w kościele w Roczynach gdzie ślubu udzielił im wujek Młodego Pana. Strażacy z OSP-Targanice Dolne i koledzy z pracy Młodej Pani zrobili bramy weselne na których Młoda Para suto się wykupiła. Po ceremonii koledzy i koleżanki z orkiestry zrobili szpaler z instrumentów pod którym przeszli Nowożeńcy. Pod kościołem wypuścili biało-czerwone balony które wzbiły się wysoko w niebo. Na sali "Kocierzanka" na Kocierzu odbyło się wesele gdzie do tańca przygrywał zespół "SAPORT-BAND", koledzy z Akademii Muzycznej Młodego Pana. Przed rozpoczęciem przyjęcia Justyna i Roman z orkiestrą z Roczyn i Witkowic dali koncert dla gości. Na weselu Romek bukietem czerwonych róż i koncertem solowym podziękował Justynie za wszystko.
Goście weselni
Wesele w "Old Jocker"
12 sierpnia 2018
Katarzyna i Krystian w sobotę obudzili się rano przerażeni padającym deszczem który przed wyjściem z domu się skończył i wyszło słoneczko. Na miejsce ceremonii wybrali Bazylikę w Wadowicach gdzie wzięli ślub. Na przyjęcie weselne zabrali gości na salę "Old Jocker" w Jaroszowicach gdzie do tańca przygrywał zespół "For You". Po pokrojeniu niebieskiego toru weselnego udaliśmy się na pobliską łąkę gdzie zrobiliśmy mini sesję plenerową. Nowożeńcy zatańczyli swój pierwszy taniec prezentując ciekawy układ choreograficzny. Podczas tańczenia kaczuszek do zabawy dołączył pluszowy miś który spodobał się dzieciom.
Dróżki w domu Młodego Pana
Wesele z zespołem ACTIVE
5 sierpnia 2018
Mariola i Robert poznali się po wieczorze kawalerskim kolegi Roberta. Po pięcioletniej znajomości postanowili się pobrać. Ślub wzięli w kościele w Głębowicach. Po drodze do Narzeczonej poprzebierani sąsiedzi zrobili Robertowi bramę weselną na której musiał ciężko popracować. Po ceremonii Nowożeńcy zaprosili do sali OSP-Wieprz gdzie odbyło się wesele. Oprawę muzyczną zapewnił zespół 'ACTIVE" z Nidku. Choć na zewnątrz panował skwar goście bawili się wyśmienicie.
ozdoby weselne
Niestraszny był im upał
5 sierpnia 2018
Milena i Paweł znają się już od gimnazjum. Do szkoły średniej jeździli tym samym autobusem, tak zaczęła się ich bliższa znajomość. W upalną sobotę wzięli ślub w kościele w Witanowicach. Po ceremonii wszyscy udali się salę weselną w Brzeźnicy gdzie odbyło się wesele. Największą popularnością cieszyły się drinki serwowane przez barmana oraz foto-budka w której goście robili sobie pamiątkowe zdjęcia tworząc z nich księgę życzeń. Do tańca przygrywał zespół "LEVEL" który pomimo panującego upału zmobilizował wszystkich gości do zabawy.
Obrączki ślubne
Biesiadowanie z zespołem "Songo & Zuza"
29 lipca 2018
Natalia i Radek w upalną sobotę wzięli ślub w kościele w Osieku. Po ceremonii na schodach zostali obsypani ryżem na szczęście który znajdowali na sobie jeszcze na weselu. Na przyjęcie weselne zaprosili gości do sali OSP-Łęki gdzie do tańca przygrywał im zespół "Songo and Zuza". Wspólne biesiadowanie weselników wzbogacał zespół przygrywając do śpiewu akapello. Podczas przyjęcia wyskoczyliśmy na sesję plenerową do Witkowic na molo. Wykorzystaliśmy także żniwa robiąc kilka fotek przy belach słomy.
Mama ubiera muszkę Przemkowi
Nowożeńcy w sombrero
22 lipca 2018
Paulina i Przemysław w sobotę wzięli ślub w kościele w Stanisławie. Koledzy strażacy z OSP-Miejsce na drodze zrobili bramę weselną i złożyli mu życzenia. Po ceremonii wszyscy udali się na salę OSP-Kopytówka gdzie odbyło się wesele. Do tańca przygrywał zespół "Twist" który także towarzyszył Noworzeńcom podczas błogosławieństwa. Catering "Finezja" z Przytkowic zaserwował Młodej Parze niespodziankę przebierając wszystkich gości weselnych. Paulina i Przemek w sombrero wyglądali jak rodowici Hiszpanie.
Dróżki wyprowadzają Krystiana z domu
Wesele po sąsiedzku
15 lipca 2018
Katarzyna i Krystian znają się od dziecka bo mieszkają po sąsiedzku. Ta znajomość przerodziła się w miłość i postanowili się pobrać. W sobotę niebieskim, zabytkowym fiatem udali się do kościoła w Frydrychowicach gdzie wzięli ślub. Po drodze na ceremonie sąsiedzi zorganizowali im liczne bramy weselne, na których nie zabrakło muzyki, przebierańców, starych trabantów i koni. Nowożeńcy ochoczo wykupywali przejazd nie szczędząc weselnej okowity. Przyjęcie zorganizowali na sali OSP-Wieprz gdzie do tańca przygrywał zespół Fantazja. Młoda Para dla dzieci zaprosiła animatorki które umiliły im czas licznymi zabawami.
Młoda Para Portret
Wesele w "Baciarskiej Chacie"
8 kwietnia 2018
Karina i Robert już po ślubie który zawarli w kościele w Rzykach. Przyjęcie weselne zorganizowali w "Baciarskiej Chacie" na Kocierzu. Gości weselnych zachwycili pierwszym tańcem. Dla dzieci przygotowali mnóstwo niespodzianek, które umiliły im zabawę. Atrakcją weselną była wizyta kapeli góralskiej która przygrywała do prosiaka i obdarowała Nowożeńców gadżetami góralskimi.
Paulina zapina przypinkę Dawidowi
Wesele w Trzech Króli
7 stycznia 2018
W święto Trzech Króli Paulina i Dawid wzięli ślub w kościele w Roczynach. Pod domem Młodej Pani i na drodze do kościoła koleżanki z pracy zorganizowały dwie bramy weselne na których Młodzi musieli się wykupić. Na przyjęciu które zorganizowali w restauracji "ADRIA" w Andrychowie wszyscy bawili się wyśmienicie. Do tańca przygrywał zespół "GRAND" z Olkusza. Po północy w zabawie "kareta" goście musieli przejść test koncentracji. Dziś pomimo niesprzyjającej aury Paulina i Dawid zdecydowali się na sesję plenerową na Kocierzu. Mgła i mżawka, którą zastaliśmy na miejscu nie pozbawiła uśmiechów na ich twarzy.
Mariusz z bukietem
Wesele w Gościńcu
12 listopada 2017
Paulina i Mariusz zabytkową Warszawą udali się do kościoła w Jaworzu gdzie wzięli ślub na którym oprawę muzyczną poprowadziła rodzina. Po ceremonii zaprosili gości na salę "Gościniec Szumny" gdzie zorganizowali wesele. Przy błogosławieństwie Młodej Parze towarzyszyła góralska "Kapela Wróble", która przyśpiewkami umilała czas. Podczas pierwszego tańca Nowożeńcy zaskoczyli wszystkich ciekawym układem. Profesjjonalny magik Andrzej Rzeszuto zabawiał dzieci tworząc niesamowite zabawki z dmuchanych baloników. Świadek zorganizował foto-budkę która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Na przyjęciu przygrywał zespół "MONO" który zabawiał gości zabawami weselnymi.
Marcin prowadzony przez dróżki
Strażackie wesele
29 października 2017
Patrycja i Marcin w eskorcie wozów OSP-Wieprz udali się pod kościół w Wieprzu gdzie koledzy z sekcji przywitali ich kurtyną wodną. Po ślubie wszystkich gości zaprosili na wesele do sali OSP-Wieprz gdzie zabawę prowadził zespół "Czasza Band". O północy Nowożeńcy pomyślnie przeszli test zgodności. Na oczepinach przyszły Młody Pan wjechał na białym rumaku z podwiązką dla swojej wybranki. Wśród zabawy nie zabrakło zorby którą panie i panowie zatańczyli osobno na przeciw siebie.
Starościny wyprowadzają Radka z domu
Ślub z bramami weselnymi
22 października 2017
Justyna i Radosław jadąc do kościoła w Wieprzu wykupywali się na licznych bramach weselnych przygotowanych przez sąsiadów i znajomych. Po ślubie i wspólne fotce wszyscy udali się na salę OSP-Wieprz gdzie do tańca przygrywał zespół "Nie Ma Sprawy". Po pierwszym tańcu podczas zapoznania goście złożyli ślubowanie które wypełnili bawiąc się wyśmienicie. Dziewczyny w czerwonych sukienkach zdominowały przyjęcie nie tylko wyglądem ale i super zabawą.
Pierwszy toast
Samochodem retro do ślubu
1 października 2017
W ostatni weekend września Barbara i Dawid zabytkową limuzyną udali się do kościoła w Andrychowie gdzie wzięli ślub. Pod domem Młodej Pani na Dawida czekała fałszywa narzeczona od której musiał się wykupić. Po ceremonii wraz z gośćmi udali się na sale "Polonez" w Wieprzu na przyjęcie weselne. Nowożeńcy dla licznej grupy dzieci zapewnili animatorki zabaw które na koniec zaprosiły wszystkich do wspólnego tańca z figurami. Pomimo chłodu Photobus w stylu retro cieszyła się dużym powodzeniem. Wklejane w księgę gości fotki z życzeniami będą niezapomnianą pamiątką.
Marek przygotowuje się
Nurkując po podwiązkę
17 września 2017
Joanna i Marek na miejsce swojego ślubu wybrali zabytkowy kościół Matki Bożej w Brodach. Przyjęcie weselne zorganizowali w sali weselnej w Stroniu gdzie do tańca przygrywał zespół Tiamo. Podczas oczepin Marek podtrzymywany przez tężnych mężczyzn musiał zanurkować pod sukienkę Joasi aby ściągnąć podwiązkę.
Jacek wychodzi z domu
Tuningowanym volkswagenem do ślubu
3 września 2017
W wrześniową sobotę Sylwia i Jacek tuningowanym volkswagenem udali się do kościoła w Barwałdzie Dolnym gdzie wzięli ślub. Po ceremonii wraz z gośćmi weselnymi udali się na salę weselną w Stroniu. Do tańca przygrywał im zespół NieMaSprawy z Andrychowa. Jak nadeszła noc Nowożeńcy zaprosili wszystkich na zewnątrz sali gdzie przygotowali niespodziankę w postaci puszczania lampionów. Unosząc się powoli do góry oświetlały niebo zachwycając weselników.
Barbara maluje sie
Wozem strażackim do ślubu.
20 sierpnia 2017
W sobotę Basia i Arek wozem strażackim z OSP-Andrychów podjechali pod kościół w Andrychowie gdzie wzięli ślub. Po ceremonii w strugach deszczu udali się do Serenady w Osieku gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Na weselu do tańca przygrywał zespół Duet Bend który swoją muzyką zachęcił wszystkich do wspólnej zabawy. Niespodziewanie na przyjęciu pojawiły się ciocie z Ameryki które z przyśpiewkami obdarzyły Nowożeńców niezbędnymi gadżetami.
Arleta maluje usta
Zaślubiny w ogrodzie zimowym
15 sierpnia 2017
W sierpniową niedzielę Arleta i Mariusz w ogrodzie zimowy Parku Łysoń w Inwałdzie wzięli ślub. Po ceremonii przeszli przez szpaler gości na salę "Wenecką" gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Do tańca przygrywał im zespół "Smajl" który od pierwszych taktów muzyki zachęcił wszystkich do wspólnej zabawy. Przed północą Młoda Para zaprosiła wszystkich biesiadników na parking obok sali gdzie zapalili sztuczne ognie.
Ubieranie Młodej Pani
Ślub i wesele w Targanicach
14 sierpnia 2017
Małgorzata i Marcin wzięli ślub w kościele parafialnym w Targanicach, a po ceremonii wraz z gośćmi przeszli pieszo na salę WDK-Targanice gdzie odbyło się wesele. Do tańca przygrywał zespół "Nie ma sprawy" który integrując się z gośćmi zachęcił wszystkich gości do wspólnej zabawy. Największą popularnością cieszyła się foto-budka postawiona w korytarzu. Prawie cały czas była oblężona chętnymi do fotografowania. Na pamiątkę przyjęcia weselnicy wpisywali się do księgi gości i wklejali swoje fotki.
Brama weselna
Wesele w Zbijarze
6 sierpnia 2017
W upalną sobotę sierpnia Paulina i Jarek w kościele w Andrychowie wzięli ślub. Po ceremonii wszyscy goście weselni udali się na przyjęcie weselne do Zbijara w Przybradzu gdzie do tańca przygrywał zespół For You Band. Dużym powodzeniem cieszył się taniec Belgijski który po wspólnej nauce zatańczyło wielu weselników. O północy orkiestra przeprowadziła konkurs tańca w którym uczestnicy mogli wykazać się inwencją twórczą.
Justyna dzwoni do Tomasza
Sztuczne ognie nad weselnikami
16 lipca 2017
Justyna i Tomasz na codzień mieszkający w Belgii przyjechali do Polski aby tutaj wziąć ślub w parafialnym kościele w Kętach. Przyjęcie weselne zorganizowali w hotelu "Relax" gdzie do tańca przygrywał zespół "WIWAT" z Wilamowic. Tata Łukasza grając na akordeonie sprawił rodzinie miłą niespodziankę. Około 22godz. Młoda Para zaprosiła swoich gości na niespodziewany pokaz sztucznych ogni który zachwycił wszystkich. O północy członkowie zespołu przeprowadzili test zgodności, który Młoda Para zdała na 60%. Dziś poprawiny. Mamy nadzieję że goście dopiszą i dadzą czadu !!!
Ewelina ubiera naszyjnik
Połączona przed Bogiem szczęśliwa rodzina
9 lipca 2017
Ewelina i Łukasz w sobotę wzięli ślub w zabytkowym kościółku w Głębowicach gdzie ślubu udzielił kolega z klasy ks. Wojciech Lach . Lena i Hania, córeczki Młodej Pary dzielnie towarzyszyły w tak ważnym dla nich dniu. Podczas wyjścia z kościoła spadł rzęsisty deszcz który nie przestraszył gości weselnych i wszyscy udali się do Wieprza na salę "Czerwona Róża" gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Trzyosobowy zespół muzyczny "TOP-DANCE" podczas zabawy w pociąg zabrał wszystkich gości na wycieczkę po tańcach narodowych świata.
Zespół "Format" gra pod domem
W szpalerze strażaków
18 czerwca 2017
W deszczową sobotę Anna i Daniel w dobrych humorach wyruszyli na ślub do kościoła w Morawicy. Po wyjściu z domu strażacy z Brzoskwini zrobili Młodej Parze bramę weselną i szpaler pod którym weszli do kościoła. Po ceremonii wszyscy udali się na przyjęcie weselne do restauracji "Kasztel" w Rybnej gdzie zabawy przygrywał zespół "Format". Wykwintne jedzenie i dobra zabawa zagwarantowały udane weselisko.
Iwona ubiera się do ślubu
Weselisko na Kocierzu
12 czerwca 2017
W czerwcową niedzielę Iwona i Dawid postanowili się pobrać. W kościele w Zagórniku wzięli ślub a w restauracji "Kocierz" urządzili swoje przyjęcie weselne. Podczas wesela restauracja "Kocierz" przygotowała niespodziankę. Kapela góralska obdarowała Młodą Parę atrybutami góralskimi i przeprowadziła liczne zabawy angażując wszystkich gości. Zespół "Boogiesoul" bawiąc gości podczas zabaw oczepinowych w rywalizacji rodzin zagwarantował Iwonie rok śniadań do łóżka a Dawidowi rok kolacji.
Makijaż Weroniki
Wesele w Serenadzie
4 czerwca 2017
Weronika i Dariusz wzięli ślub w kościele w Malcu. Koledzy na motocyklach towarzyszyli im w drodze do kościoła i na salę "Serdenada" w Osieku gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Do tańca przygrywał zespół "Twister". Goście od pierwszych taktów muzyki bawili się wyśmienicie.
Obrączki ślubne
Dzieliły ich kilometry a połączyła miłość
22 maja 2017
W sobotę mieliśmy przyjemność przygotować pamiątkę ślubna dla Dominiki i Mirosława. W drodze do kościoła Młoda Para została zatrzymana do kontroli drogowej przez urocze policjantki z wielką suszarką. Ceremonia ślubu odbyła się w kościele w Zatorze. W restauracji "ADRIA" do tańca przygrywał zespół "DoOporu". Podczas zabawy weselnej goście poddawani byli testom sprawnościowym. Dzisiaj spotkaliśmy się z Dominiką i Mirkiem na plenerze na plenerze ślubnym w ruinach zamku Lipowiec. Teraz parę fotek, a wkrótce zapraszamy do galerii.